teva

Jste milovnicí výletů a různých venkovních aktivit? Preferujete především funkčnost a pohodlí? Pak je pro vás nová kolekce sandálek Teva jako dělaná. Kolekce je navržena tak, aby inspirovala k novým zážitkům – od dobrodružství v přírodě po prozkoumávání historických zapadlých uliček.

teva

  • Kolekce sandálů Original Universal zůstává věrná původnímu DNA Tevy, ale pro letošní sezónu byla vylepšena neočekávanými materiály a zvýšeným komfortem pro celodenní nošení. Základní ikonická silueta je zpracována do nejrůznějších variací od jednobarevných pásků, přes řemeslné zpracování kůže, po pestrobarevné vzory. Kolekce Original má patentovaný systém pásků, které zaručují správné upevnění chodidla, a navíc jsou vybaveny antimikrobiální ochranou, takže vaše nohy zůstanou svěží po celý den.

teva

  • Jestli hledáte letní vzdušnou obuv, která obstojí i v náročnějším terénu, jsou tu pro vás sandály z řady Winsted, Hurricane a Terra Fi. Tvarovaná stélka zajišťuje maximální pohodlí, podešev perfektní oporu na každém povrchu a odolný a rychleschnoucí materiál se nemusíte bát namočit. Ať už vás čeká výlet do města nebo vícedenní túra, tyto komfortní sandály vás rozhodně nezklamou. Jsou naprosto ideální, pokud hledáte nápadité sportovní sandály, které budou vaším společníkem při každém dobrodružství.

tevateva

Více na www.teva.com

Reklama