BOSS MA VIE Pour Femme je novou dámskou vůní z rodiny BOSS Parfums. Po celosvětovém úspěchu BOSS Nuit Pour Femme a BOSS JOUR Pour Femme odhaluje BOSS MA VIE Pour Femme- nový rozměr BOSS ženy!

BOSS MA VIE Pour Femme byla inspirována tou stránkou ženského života, která doposud zůstávala zcela neprávem opomíjena. Jde o radost, jakou žena cítí, když se rozhodne vystoupit ze své každodenní rutiny, zpomalit, uvolnit se a jednoduše si užít chvilku, kterou má jen sama pro sebe. Vůně vystihuje onu intimní podstatu nezávislé duše, která si právě teď vychutnává svůj život ve všech jeho odstínech.

Kreativního ředitele dámské módní kolekce BOSS Jason Wu, který je autorem nejen související kolekce, ale i odstínu nového flakónu, inspirovala kampaň vůně k vizi nové, moderní ženskosti.

gp1

Jako ústřední model pro kampaň navrhl Jason Wu dámskou verzi smokingu, který dokonale vystihuje osobní styl Gwyneth Paltrow podtrhující její půvab, sílu i ženskost, a umožňuje jí, aby v něm doslova zazářila. Dámská verze smokingu je také součástí první dámské kolekce BOSS navržené Jasonem Wu mající ilustrovat sebevědomí BOSS ženy. Nový moderní styl je kombinací ženskosti a smyslnosti propojené s dokonalými střihy a elegantními materiály.

gp„Myšlenka obléknout Gwyneth Paltrow do dámské variace na míru ušitého smokingu se stala ústředním nápadem, od něhož se pak odvíjel celý koncept BOSS MA VIE Pour Femme. Není nic elegantnějšího a silnější než smoking, a proto bylo snadné včlenit jej i do dámské kolekce. Klíčovými prvky byla perfektní krejčovina, skvělé linie a samozřejmě sebevědomá žena – a ty tu máme zastoupeny všechny tři.”
Jason Wu, kreativní ředitel dámské módní kolekce BOSS

K dámskému smokingu vybral Jason Wu pro Gwyneth Paltrow i další stylové modely, které budou prezentovány během celé kampaně. Jde o rozmanité styly propojené moderní ženskostí, jejíž vizi přinesl Jasona Wu do módního domu HUGO BOSS.

Nový rozměr BOSS ženy je ideálně reprezentován ambasadorkou BOSS MA VIE Pour Femme – hollywoodskou herečkou, zpěvačkou, podnikatelkou a matkou Gwyneth Paltrow. Stejně jako z BOSS ženy vyzařuje i z Gwyneth Paltrow důvěryhodnost – v tom, jak se obléká, jak se pohybuje, mluví, ale i v tom, jak voní. V kampani k BOSS MA VIE Pour Femme odhalujeme její niternější stránku a nahlížíme pod její „masku“ světové superstar.

„Jsem moc šťastná, že mohu stát u zrodu už třetí dámské  vůně BOSS Parfumes. Nová BOSS MA VIE Pour Femme si mne naprosto získala svým konceptem – myslím, že každá žena občas potřebuje chvilku jen sama pro sebe. Čím víc máme práce, dětí a dalších povinností, tím jsou právě takové chvíle sladší – jednoduché a ryzí momenty, kdy si uvědomujeme, jak dovede být náš život krásný.“
Gwyneth Paltrow, ambasadorka BOSS MA VIE Pour Femme

„BOSS žena – to je kombinace úspěchu a silné ženskosti. Koncept BOSS MA VIE Pour Femme je o její sebedůvěře a umění, jak si ve světě najít své vlastní místo. Podle mého názoru to vše ztělesňuje Gwyneth Paltrow naprosto dokonale.“
Jason Wu, krativní ředitel dámské módní kolekce BOSS

BOSS MA VIE POUR FEMME – vůně

BOSS MA VIE pour Femme byla inspirována ženou obdařenou nezávislou duší, která si dovede vychutnávat i ty nejjednodušší okamžiky svého života – pěší procházku za úsvitu, dotek slunce na kůži, vůni čerstvě se rozvíjejícího poupěte. Právě v takových chvílích je skryt poklad života a právě tehdy působí BOSS žena nejsilněji svým okouzlujícím dojmem. Čerstvý, elegantní a naplňující parfém s kombinací nejpůvabnějších ingrediencí doslova vyzývá, abyste si vychutnala každičký okamžik.

Tvorba BOSS MA VIE Pour Femme byla mimořádně vzrušujícím procesem. Nechali jsme se inspirovat ohromujícími kontrasty bolivijské pouště: neposkvrněnou bílou solí, intenzivní modrou oblohu a zeleným ostrovem kaktusů doslova obsypaných růžovými květy. To vše vedlo k vytvoření jednoduché a přitom rafinované vůně s květem kaktusu přinášejícím do kompozice moderní zelený tón zjemněný přítomností dalších růžových květů. Výjimečné ingredience jsme pečlivě vyvažovali, abychom dokonale vybalancovali jak svěží, tak i květinovou stránku – výsledkem je zářivá směs ženských tónů doplněná podmanivým akordem cedru v perfektní oslavě síly, krásy a života.“
Will Andrews, Fragrance Creation Team Procter & Gamble Prestige

Hlava – Moderna: květ kaktusu

Úvod patří netradiční ingredienci v podobě kaktusového květu, který vdechuje vůni svou moderní, zelenou svěžest. Květina je proslulá svou nekompromisní láskou k životu v jakémkoli stavu. V kompozici vyjadřuje esence živý a povznášející jas, jímž podněcuje BOSS ženu k tomu, aby žila svůj čas naplno a radovala se z každého okamžiku.

Srdce – Ženskost: růžová kytice s poupaty růže

Bohatá kytice v srdci BOSS MA VIE Pour Femme propojuje klíčové ingredience BOSS NUIT Pour Femme a BOSS JOUR Pour Femme do akordu něžné ženskosti. Lahodný tón růžové frézie spolu s lístky jasmínu se snoubí s růžovými poupaty do přirozeně květinové nóty. Růžová poupata – symbol něhy – v sobě ukrývají překvapivou intenzitu, jemnou eleganci i mocnou ženskost.

Základ – Sebedůvěra: cedrové dřevo

Intenzivní teplo vyzařující z cedrového dřeva stojí v samém základu vůně. Jeho hřejivý tón navozuje pocit sebedůvěry a klidu. Nabádá BOSS ženu ke chvilce, kterou si vyhradí sama pro sebe, aby si mohla plně uvědomit své pocity i všechny vjemy z okolního světa.

BOSS MA VIE POUR FEMME – flakon

Elegantní flakón vychází ze stejného designu jako BOSS NUIT Pour Femme a BOSS JOUR Pour Femme, ale s nepřehlédnutelnými změnami v detailech. Jeho jemně růžový odstín kontrastuje s elegantní temnotou BOSS Nuit Pour Femme i s jednoduchým a vzdušně působícím BOSS Jour Pour Femme a vytváří tak rovnováhu v celé kolekci dámských vůní BOSS Parfums. Křišťálově průzračný uzávěr je zakončen přesným řezem, který symbolizuje jasný a přímočarý styl BOSS MA VIE Pour Femme. Zlatý proužek dodává celému vzezření na moderním vyznění.

BOSS MA VIE POUR FEMME – linie

parfemy

EdP 30ml                     1399Kč

EdP 50ml                     1999Kč

EdP 75ml                     2519Kč

Body Lotion 200ml       899Kč

Shower Gel  200ml        799Kč

Deospray    150ml 7     799Kč

Reklama