Dámská vůně BOSS Femme vytváří neviditelnou auru, která nám přímo před očima zhmotňuje představu úchvatné ženy. Něžná hřejivost vůně v sobě spojuje rafinovanost s moderností. Je nejsvobodnější a nejsvůdnější (nejvábivější) z dosud uvedených dámských vůní rodiny BOSS.

 

Něžně zářivá a hedvábně jemná – BOSS Femme je samou personifikací harmonie a moderního ženství skrytou v elegantním flakonu. Klíč k jejímu odhalení je v nalezení nové, čistě ženské vůně bez těžkých tónů. Naopak, vítané jsou šťavnaté akordy ovoce – mandarinek a černého rybízu, které dotváří náruč bílých aromatických květů – frézií, stefanotis, orientálních lilií a růží. Právě jim vůně vděčí za krémovou auru postavenou na jejich žensky půvabném souzvuku.

 

BOSS Femme vypovídá mnohé o všech podobách aury moderní ženy. Je jasná jako její vize světa, slučuje v sobě charisma i neokázalý šarm. Nechybí jí svěžest, ale přitom z ní stále vyzařuje i téměř hmatatelná hřejivá něha. Bez nejmenšího zaváhání interpretuje samu sebe jako sofistikovanou, sexy ženskou a nezávislou bytost.  

 

Willa Andrewse z P&G Prestige Products, Fragrance Creation říká: BOSS Femme je moderní vůní se vším všudy – je hřejivá, vyvážená, hebká i rafinovaná. Okvětní lístky bulharských růží v samém srdci této pozoruhodné kytice dokonale doplňuje mimořádně aromatická stefanotis, jejíž květy tvoří něžnou, krémově bílou závěj nepopsatelně úchvatné vůně. Frézie dodává celé kompozici na hloubce a vášni, pižmo pak hladí jako dotek nejjemnější kůže. Celá je tak skvostně smyslná, že přímo vidíte pablesky aury, které vytváří. ”

 

 

 

Vůně

HLAVA:

Na úvod se nám dostává šťavnatého doušku mandarinek a černého rybízu, který dokonale doplňuje jemnost právě rozvitých frézových poupat. Jejich spojením vzniká čistá svěžest, která vyjadřuje auru vůně. 


SRDCE:

Celé srdce je pojato v duchu ryzí ženskosti. Omamně aromatické tóny bílých květů stefanotis* a orientálních lilií jsou zjemňovány sametovou něhou okvětních plátků bulharských růží. Výsledkem je jemně krémový květinový buket s hebce sladkým dozněním, na které přímo navazují tóny základu.

ZÁKLAD:

Krémový akord květů se v základu rozšiřuje o bohaté tóny pižma, ambry, sluncem políbených meruněk a hřejivě svůdnou nótu mongo (atlasové dřevo, typ mahagonu z jižní Asie) – mimořádně exkluzivní ingredienci, která stojí za úchvatně jemným vyzněním s nepatrnou stopou citrusů v pozadí přiznávající celé kompozici špetku jiskřivosti.

 

*Věncovec květnatý, zvaný též madagaskarský jasmín (lat. Stephanotis floribunda)

Domovem této věčně zelené liány je Srí Lanka. Má podlouhlé oválné, temně zelené kožité listy. Květy jsou bílé a aromatické, trubkovitého tvaru, vyrůstají v nevelkých květenstvích, tvořených asi 5 až 7 kvítky v paždí listů. Kvete v červnu a červenci.

 

Složení vůně:

 

mandarinka                             stefanotis                     pižmo a ambra

černý rybíz                              orientální lilie              meruňky

frézie                                       bulharská růže            mongo

 

BOSS Femme je oslavou moderního ženství,” tvrdí Ingo Wilts, umělecký ředitel BOSS. Reprezentuje evoluci ženství ve spojení se zářivou záplavou bílých květů a smyslnou něhou pižmových tónů, které dotváří moderní ženskou auru.”


Linie

Kromě parfémové vody  BOSS Femme tvoří linii také sprchový gel, tělové mléko a deodorant:

EdP     30 ml                                       1.090,- Kč

EdP     50 ml                                       1.490,- Kč

EdP     75 ml                                       1.890,- Kč

Shower Gel      200 ml                        650,- Kč

Body Lotion 200 ml                             799,- Kč

Deo Spray 150 ml                               650,- Kč

 

Více najdete na stránkách www.fann.cz, kde si vše můžete objednat.

Reklama