BOSS představuje nejnovější přírůstek do rodiny vůní: BOSS ALIVE Intense. Tato nová vůně, intenzivní Eau de Parfum, oslavující odvahu žen na celém světě, vyzývá všechny ženy, aby oslavily okamžiky, kdy cítí nejintenzivněji radost že života. Aby přistupovaly ke každému dni v duchu vzrušujícího dobrodružství.

boss1.jpg

BOSS ALIVE Intense je radostná a sebevědomá vůně pro ty, které se odváží žít naplno. Je připomínkou toho, že důvěřovat instinktům a přijímat nečekané je nejlepším způsobem, jak si užívat života naplno.

Inspirativní tváře, které jdou za svými sny

Tvář značky BOSS ALIVE, herečka Emma Roberts, se vrací v hlavní roli nové kampaně kam vnáší své nepopiratelné charisma a pozitivní auru. K Emmě se připojuje herečka, modelka a senzace ze světa sociálních médií Bruna Marquezine, která je rovněž tváří značky BOSS ALIVE. Obě osobnosti vystupují jako odvážné ženy BOSS, které si jdou za svými sny, ať už vedou kamkoli.

boss.jpgVůně, která umosňuje touhu po životě

Parfémovaná voda BOSS ALIVE Intense se otevírá silnými tóny malin, jejichž vytrvalá intenzita připomíná, že je třeba využít každý okamžik a chopit se šance. Úderný základ z energického vetiveru odráží sebedůvěru, zatímco smyslný benzoinový tón odhaluje nový rozměr svůdnosti.
62038f05474b3obrazek.png

Sytě malinová vůně je uložena ve skleněném flakonu BOSS ALIVE. Jeho geometrická silueta je orámována zlatým ornamentem inspirovaným šperky. Flakon i krabička jsou zahalené do stejného krásného malinového tónu, který odráží odvahu této nezapomenutelné nové vůně.

BOSS ALIVE Intense Eau de Parfum bude v prodeji od 1.3.2022 v České republice výhradně v síti parfumérií Fann, na Slovensku ve všech parfumériích.

Reklama