shutterstock-593511335.jpg
Foto: Shutterstock

Jeden z nejhezčích trendů nehtů letošního léta? Vyzkoušejte borůvkové mléčné nehty. Jde o světle modrou až fialovou manikúru, která připomíná mléčný nápoj s rozmixovanými borůvkami, a vychází z mléčných nehtů přidáním krémového čistého odstínu modré či fialové přes bílý základ nebo pod perleťový lak, aby bylo dosaženo požadovaného vzhledu.

Borůvková mléčná barva vypadá dobře téměř ke každému tónu pleti, zároveň je jemná a rozhodně upoutá pozornost. Pokud tuto manikúru chcete vyzkoušet, nemusíte chodit do salónů a nechávat tam velké jmění. Zvládnete to i doma.

Nejdříve nehty upravte do požadovaného tvaru. Dále na nich udělejte čistě bílý základ a následně použijte čistě modrý nebo odvážnější krémový světle modrý lak. Případně první naneste modrý lak a na něj přidejte perleťový lak. Nakonec přidejte svrchní průsvitný lak, který vše zafixuje.

Tomuto trendu manikúry k raketovému růstu na škále popularity pomohly i celebrity jako Dua Lipa, Zendaya, Kate Hudson či Hilary Duff, které letos v létě nosily světle modré nehty. Kromě toho byly nehty také velmi populárním trendem, který ovládl beauty scénu na TikToku.

Zdroje: TikTokov trendy, ByrdieVogue, InStyle

Reklama