Ke zlatokopkám se vyjádřila i čtenářka s nickem Borůvka. Zpočátku sice dělá, že neví, kdo to vlastně jsou ty zlatokopky, ale já myslím, že ona to má v hlavě srovnané až moc dobře, jen nás tak zkouší.

Zlatokopky? Co to je? To jsou malé kupy zlata? Aha, ne – to jsou kupy nahých, svůdných těl, svíjejících se v náručí scvrklých starců na posteli plné vyhlazených, ještě teplých eurobankovek.

Svíjela bych se také, věřte mi. I když, nikdy není pozdě. Nedaleko nás stojí takový malý penzion pro staré lidi. Teda, pro staré ,to je dost nepřesné,  ty bábrlinky možná staré jsou, ale ti staří kocouři, kteří na mě kulí oči přes plot zahrádky, ti mi staří nepřipadají.

Sem tam vypláznou i jazyk, a já nevím jestli jakože svůdníci, a nebo opravdu jen uslintli.

Jelikož se řada z nich narodila snad ještě za doby vlády Marie Terezie, zřejmě se jim moje barokní postava líbí. Tak si říkám, že přes moji kamarádku, která tam pracuje jako kuchařka nenápadně zjistím, který z těch staroušků je bezdětný, má nejlépe zařízený pokojíček, na krku zlato a na ruce prsten s pečetí.

Znáte to, ne? Nejlepší chlap je s mírami 40, 60, 90. 40 stupňů horečky, 60 milionů na kontě a 90 let za sebou. Fuj, to jsem ale hnusná. Co to povídám.

Raději budu chudá kontem a šťastná myslí. Raději se budu culit na mladé kluky, kteří mé pohledy sice neopětují, ale lepší než na bohaté zazobance, kteří mnou opovrhují. A když nic, tak tu pořád jsou ještě ti dědoušci, ne?

Přeji vám hezký víkend a já se jdu za kamarádkou. Dnes vaří v penzionu buchtičky se šodo.

Borůvka

Pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

________________

Milá Borůvko, co Vy víte, třeba se v tom penzionu najde nějaký dědoušek duchem mladší a kontem bohatší než ti zazobanci. (Doufám, že si ty buchtičky se šodo dáváte ve společné místnosti. :)

Pěkný den a díky za příspěvek.

Saša

Téma dnešního dne 7. října 2011 zní: Zlatokopky

(stejně by mě zajímalo, kdo jako první toto označení vyslovil. Jack London to asi nebyl. :))

 • Znáte nějakou zlatokopku ve svém okolí?
 • Myslíte, že jsou šťastné?
 • Byla jste někdy sama zlatokopkou?
 • Závidíte jim?
 • Chápete je?
 • Kterou z celebrit, ať už českých nebo zahraničních, považujete za největší zlatokopku?
 • Proč?
 • Dokázala byste jako mladá žít s mužem třeba i o dvě generaci starším, jen kvůli majetku?
 • Myslíte, že v těchto vztazích funguje i láska?
 • Pokud ano, proč nevydrží?
 • Co říkáte na skandální rozvody těchto lidí?

Atd. atd. Dnes máme takovou drbárnu, ale to je u žen normální, ne?

Tak pište, pište, ať už jste zlatokopka, nebo nejste, na vaše názory a příspěvky se moc těším.

redakční email: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměním malým dárečkem: Pěkným diářem z prodejny Manufaktura (kam si můžete značit stav svého konta)) a k tomu takový malý (bohužel ne pravý) náhrdelník.

darecekk

Reklama