Je sychravo a nevlídno, v televizi nic zvláštního nedávají, tak si pusťte video. Bonton Home Entertainment pro vás připravil dva skvělé filmy pro dlouhé zimní večery.

Prvním z nich je skvělá mafiánská komedie Mickovy modré oči s neodolatelným Hughem Grantem v hlavní roli Michaela Felgata, který pracuje jako úředník jedné newyorské aukční síně a vede zcela obyčejný život…Ovšem pouze do doby, než se bezhlavě zamiluje do učitelky Giny, která je nejenom krásná, ale k Michaelově smůle pochází z mafiánské rodiny. Michael by se s Ginou rád oženil, nicméně ještě před svatbou musí pro její povedenou rodinu „něco“ udělat… Nenechte si ujít skvělý film režisérky Kelly Makinové.

Druhý je komedie přímo od srdce - Vrať se mi. Bob (David Duchovny) je právě ovdovělý architekt. V italsko-irské restauraci, kam původně přichází na seznamovací schůzku, je Bob uchvácen servírkou Grace (Minnie Driverová). Za nenápadné pomoci jejího dohazovačského dědečka se Bobovi konečně podaří pozvat Grace na rande. Jejich vztah se zdá být téměř ideální, ale…. Bez problémů není láska ani žádný správný americký film. Zničí nepříjemná pravda jejich milostný vztah? To se dozvíte v novém filmu debutující režisérky Bonnie Huntové.

Další informace k těmto i jiným filmovým titulům naleznete na adrese http://video.bonton.cz
Reklama