Kdo má děti, ten to jistě zná. Bezpochyby jsou tou největší radostí ale i starostí našich životů. Nespustíme z nich oči, celý den se jim věnujeme a leckdy nemáme čas ani na malý odpočinek a nabrání energie. Možností, jak na chvíli zaměstnat svou ratolest a na chvíli se zrelaxovat, se nabízí několik.

Osvědčeným receptem je animovaná dvojka Bořek a Tomáš z televizní stanice JimJam, kteří se mohou stát přáteli a vzory vašich dětí.

logo

Jedná se o dva po sobě jdoucí, oblíbené animované seriály Tomáš a jeho přátelé a Bořek stavitel. Televizní stanice JimJam zařadila tyto pořady každý všední den hned po sobě a to v dopoledních i odpoledních hodinách. Nabízí se Vám tak možnost 25minutového odpočinku hned dvakrát denně. Pořady si jistě zamilují jak kluci, tak i holky, posuďte sami.

Tomáš a přátelé

Tomáš a přátelé je nadčasový televizní seriál, jehož hlavní postavou je mašinka Tomáš – malá a čiperná modrá lokomotiva. V seriálu sledujete příběhy Tomáše a jeho přátel Jamese, Percyho, Emily, Henryho a Gordona. Seznámíte se také s tlustým správcem, díky kterému vše běží hladce jako po másle. Vyposlechněte si příběhy, při nichž si děti se svými kamarády lokomotivami užijí zábavu a dobrodružství, která jsou plná objevování a přátelství.

lokomotivy

Mašinka Tomáš – malá a čiperná modrá lokomotiva

mašinka

Bořek stavitel

bořek

Od stavění přes kopání až po převážení – Bořek Stavitel a jeho parta strojů jsou vždy připraveni na jakýkoli projekt.

Při vymýšlení a realizaci řešení, která vedou k dobře odvedené práci, Bořek a jeho parta ukazují sílu pozitivního myšlení, řešení problémů, týmové spolupráce a důležitost dotažení věcí do konce.

A co je nejdůležitější – od začátku až do konce vždycky razí heslo, že není na světě většího potěšení než udělat pořádný kus práce!

bořek

Bořek Stavitel začínal na JimJamu filmovým speciálem nazvaným Nezapomenutelné Vánoce (Xmas to Remember) – dlouhometrážním filmem plným celebrit, ve kterém účinkuje i Elton John. Sir Elton, který je velkým fanouškem pořadu, si ve svém uspěchaném životě udělal čas a nahrál roli stydlivého a samotářského outsidera Johna, ze kterého se díky hitu Krokodýlí rock jako zázrakem stane rocková hvězda! 

hasiči

 

Více inspirace najdete na stránkách JimJam ZDE

 

 

Reklama