Lépe řečeno, Chcípák a Borec, protože jako první vezmeme to, co bychom rozhodně mohli na světě a kolem sebe postrádat. A to jsou všichni chcípáci a chcípácké jednání...

Když pominu zloduchy, kteří se kolem nás batolí ve snaze ukrást auto co nejrychleji, případně vám vyškubnout v obchodě peněženku, jsou i tací, kteří vás zastřelí v kině jenom proto, že moc nahlas chroupete popcorn.

To by jeden fakt nevěřil, co za pitomce tahle Země nosí.

A když k tomu přidáme fakt, že po Egyptě se proti zloduchům vzbouřil Jemen, Maroko a teď i Libye, je o čem přemýšlet.

Přinejmenším o tom, že jak se zdá, na světě odzvoní brzy všem diktátům a mocenským vládám.

CHCÍPÁK DNE

Pravda je, že všude to asi neproběhne „sametově“.

Takový Muammar Kaddáfí, například, nařídil do demonstrujících střílet, a protože se na stranu opozice přidala větší část policie, nelenil a přizval si na zabíjení lidí vojáky z jiných zemí.

L
Tn.cz

Kaddáfí vládne v Libyi od roku 1969, takže se není co divit, že už toho mají Lybijci plné zuby.

Jen si myslím, že vraždit by se nemělo ve jménu ničeho a je dost nešťastné, pokud si společnost myslí, že lásku a pohodu je nutno si opatřit přes hektolitry krve a hromady mrtvol.

Je jasné, že do příštích věků a budoucnosti, která nás snad brzy čeká v barvě růžové, nepatří žádní diktátoři, vrazi a upírači lidských práv, a že svět se evidentně chce někam posunout.

To je správný vývoj a doufejme, že to také tak dopadne.  

Přejeme lidem v Maroku, Jemenu, Egyptě i Libyi, aby se co nejdříve dočkali života ve svobodě, demokracii a míru a byli šťastní.

Panu Muammaru Kaddáfímu: Myslíte si, že je správné střílet tam, kde jsou živí lidé? Jste normální? Jděte si tam stoupnout, když jste takový hrdina!

Lidem v Libyi: Pokuste se nechovat se jako ti, které chcete svrhnout.

A teď trochu netradiční borec.

BOREC DNE

O tom, že pašeráci mají v záloze mnoho způsobů, kterými se pokouší přechytračit kontroly, netřeba pochybovat. Jak je vidět, nezanedbávají ani trénink.

Tento trénovaný a nadaný pašerák se pokusil pronést do vězení kontraband ve vlastním zadku. Ano, v zadku, a nelze o něm hovořit jako nějakém břídilovi. Naopak ve svém oboru je borec.

pTřiatřicetiletý Neil Lansing si šel plánovaně sednout, a protože s touto alternativou počítal, hodlal si pronést nějaké drobnosti.

Při běžné prohlídce ostraha zahlédla, že našemu nováčkovi ze zadku kouká kousek kondomu. I putoval nováček na prohlídku.

I otrlým zaměstnancům věznice spadla čelist, když obsah vězňovy zadnice „vysypali“.

Měl v ní: 17 modrých pilulek, cigaretu, šest zápalek, škrtátko, prázdnou injekci s gumou, kryjící jehlu, krabičku s balzámem na rty, jeden nepoužitý kondom, recept do lékárny a kupon.

Hodně dobře nakoupeno!

Pašerákovi: Tedy pane, vám asi není moc rado říkat „strč si to pr..le“, co? :-)

Reklama