Jako vždy se musíme i dnes prokousat přes všechny tlačící se a nedočkavé chcípáky, kterých je pravidelně více…

Nemíním věnovat pozornost „rodičům“ kteří jsou schopni týrat vlastní dítě hladem a napínáčky, ani úchylkům, kteří se snad množí a rozhodně nechci nominovat ani fanatiky líčící bomby na letištích a jiné omyly přírody.

CHÍPÁK DNE

Dnešní věnec pro chcípáky u mě vyhrál komunista, spoluautor zvacího dopisu, jímž žadonil v roce 1968 u Rusů o vpád do Československa, nedoučený krejčí a křivák, VASIL BIĽAK, který dnes vzkazuje všem politickým vězňům a příbuzným obětí komunistického režimu ,že ničeho nelituje, a že má čisté svědomí!!

h
Vasil Biľak (vlevo) v družném rozhovoru s rumunským diktátorem a politickým vrahem Nicolaem Ceauşescem.

Bývalý tajemník Komunistické strany Československa, její hlavní ideolog Biľak dnes žije s dcerou a zetěm v luxusní vile na bratislavském Slavíně, pobírá štědrý důchod a píše paměti.

Dál udržuje kontakty se starými kamarády, například s šéfem komunistické Státní bezpečnosti, generálem Alojzem Lorencem.

Po listopadu 1989 byl obviněn z vlastizrady a trestných činů spadajících pod zákon na ochranu míru. Byl osvobozen. Málo důkazů.

Panu Biľakovi: Nemyslím, že jste při svém věku stižen měknutím mozku, zkresleným viděním reality, či ztrátou paměti. Myslím si, že jste byl a budete jen bezcharakterním člověkem. Vaše nátura Vám nedovoluje sebemenší náznak sebereflexe a slovo svědomí si patrně pletete s druhem sýra. V příštím životě se narodíte jako žížala. A já se kvůli Vám naučím rybařit.

BOREC DNE

Za borkyni dne vyhlašuji slovenskou herečku Zuzanu Fialovou, která včera přežila teroristický útok na moskevském letišti a v Rusku se musí podrobit operaci.

z
foto:Tn.cz

„Zuzana má zraněné ucho a střepinu pod žebrem. “ sdělil médiím herec Luboš Kostelný, který s s ní cestoval.

"Byl jsem při výbuchu, bomba odhodila Zuzku na zem,“  vypráví Kostelný. "Doslova jsme ze sebe odhazovali části lidských těl,“ dodal.

Terorista zabil krom sebe i dalších 35 lidí a ke dvěma stům jich zranil.

Paní Fialové: Měla jste obrovské štěstí. Šok se Vám asi bude ještě dlouho vracet. Pak asi pomůže vědomí, že někdo tam nahoře Vás má zřejmě moc rád. Přejeme brzké uzdravení a ještě hodně rolí.

Atentátníkovi: Co říct, im memoriam masovému vrahovi? Snad že: proč jste si sakra nesvolal stejně myslící spolupitomce ve stejném, nebo i větším počtu a někde v hangáru jste se společně neodpálili? Nebo to udělejte někde v Death Valey najednou zítra hezky všichni. A budete spokojení vy, i my.

Reklama