Vůbec se mi dneska nechtělo vybírat mezi chcípáky bestie, které jsou schopné si z lidské bytosti udělat boxovací pytel, nebo duševně mdlého Ukrajince, který zneužil desítky dívek, případně tupého Slováka, který se pokusil ubodat svou těhotnou přítelkyni, a jiný odpad.

Chtěla jsem i u chcípáka napsat příběh, nad kterým se dá i přemýšlet, nejen zvracet.

Tlačili se různí favorité.

Například mě velice pobavil zloděj dysgrafik, jehož vážně míněné hrozby a požadavky namnoze nelze vážně brát, neb je nelze rozluštit. Nejspíš mu při vstupu do banky jde o peníze, ale když není pokladní aktivní v hieroglyfickém písmu, netuší, zda se lupič ptá na toalety, nebo požaduje obnos. 

Chudák.

Možná mám pro něj jeden vzkaz: Pane, zkuste svůj požadavek nakreslit barevně voskovkami, třeba to půjde líp.

CHCÍPÁK DNE

Nakonec jsem za chcípáka vybrala Pana Mareše.

Moderátora Mareše. Tento idol některých žen se zvládl před pár dny tak dokonale ztřískat, že pokakal celé vysílání Evropy 2 a jeho dlouholetý kolega a kamarád Patrik Hezucký dokonce opustil studio a jel prostě domů, neb to nevykousal, a já se mu nedivím. Posuďte sami.

Celý včerejší den se Mareš snažil omlouvat. Nakonec jeho omluvu Patrik přijal, ale pochybuji, že krom vztahu kolegiálního ještě k nějakému vřelému „frončaftu“ dojde.

Panu Marešovi: Já myslím, že jste se nikdy neměl rozvést. Rozvedl jste se nejspíš i s posledními zbytky rozumu. Což takhle léčebna?BOREC DNE

I tady se tentokrát sešlo více zájemců.

Mezi jinými i ruská holčička, která, zdá se, umí létat. Jak jinak si vysvětlit video, které natočil náhodný pejskař. Myslíte, že je to podvod? Může být. Pak je ale zdařilý, neb paní prchla, jak viděla, že je někdo viděl, což přidává záznamu na autenticitě. No, uvidíme. A nebylo to v Černobylu? :-)

Bohužel jsem odkaz nenašla na youtube, tak se musíte spokojit s odkazem na tn.cz.

ZDE

Nakonec se ale mojí borkyní stala herečka Iva Janžurová.

i

Ta přes ošklivě rozbitou hlavu, ke které přišla během vystoupení, dohrála celé představení hry Mikve, přestože velmi krvácela, a teprve pak jí zranění lékaři zašili. Ivě je 67 let.  

Paní Janžurové: Jste opravdový profesionál a statečná žena. A jste i báječný člověk, což mohu s nesmírnou hrdostí říci z vlastní zkušenosti. Přeji hodně hereckých úspěchů i hodně štěstí v osobním životě, paní Janžurová.

Reklama