Tak vám nevím, ale ani s příchodem nového roku se značná nerovnost mezi řadou chcípáků a borců nezmenšila. Zatímco chcípáků se stále tlačí u klávesnice fronta o borce člověk pomalu nezavadí…

Trochu mi to připomíná ono známé „Žádný učený z nebe nespadl, ale blbce jako by shazovali“.

Dnešním chcípákem by se klidně mohl stát bratranec pana Ratha. Lékař. Ten je obviněn a vyšetřován pro znásilnění ještě nedospělé dívky.

Dobrý chcípák by ale byl i magor, který v Londýně ubodal přítelkyni a pak skočil pod metro, případně další pirát z D1.

Je jich vskutku celá plejáda.

A tak já sama nevím.

U Rathů v přízni se nelze divit, že se někdo další nějak zvrhnul. Když se člověk letmo podívá, jak si představuje pan Rath, politik, rodinný život, pak nepřekvapí, že i další je sexuálně bokem.

Já dnes nechám Rathovic muže i další adepty a raději se obrátím k nějakému jinému ptákovi.

Ano, je to SUP!

BOREC DNE

Dnešním borcem je sup, který vykonával špionáž pro Izrael. Tento opeřenec patrně prošel tím nejtěžším výcvikem a má za sebou mnoho zkoušek a léta tvrdé dřiny.

Evidentně.

s

Anebo se tu někdo zbláznil.

No já ne!

Saúdskoarabské bezpečnostní síly zcela navážno odchytly supa, kterého záhy obvinily ze špionáže. Podle obvinění sup nad územím saúdského království sbíral informace pro Izrael.

Protože měl identifikační kroužek telavivské univerzity a vysílač GPS, byl podle místních zdrojů součástí „sionistického spiknutí“.

Před několika týdny zase egyptská média uvedla, že nedávné žraločí útoky u pobřeží Egypta má na svědomí izraelská tajná služba.

Co na to říct? Když blázinec, tak pořádnej, pánové, ne?

Co takhle rovnou cvičené tornádo, nebo podplacená sopka?

ACH JO!

Reklama