Také čtenářka Milka přispěla do dnešního uklízecího tématu. Kdy je její manžel bordelář, se dozvíte v této novince.

Manžela, který vaří, vám taky závidím. Já bych po něm tu kuchyň klidně uklidila. :-) Moc děkuju za příspěvek, milá Milko. Hezký den.


Dobrý den,

Dnešní téma mě přimělo napsat také krátký příspěvek. Můj muž strašně rád vaří. Vaří moc dobře, všechny kamarádky mi ho závidí, ovšem žádné z nich bych nepřála pak ten pohled na kuchyň. Kolikrát už si přeju, aby radši nevařil, protože zem, kamna, STĚNY“, to je jedna velká ingredience.

Já vím, řeknete, co si stěžuju, že mám být ráda, že muž uvaří, ale je to opravdu hrůza. Já pak hodiny uklízím kuchyň a nevysvětlím mu, že ta jeho vynikající omáčka se musí míchat, protože vyteče na kamna, že ty smažené řízky musí také tu a tam hlídat aby nestříkalo sádlo až do obýváku. On tyto věci prostě nevidí. Takže jestli je bordelář, tak ve smyslu vaření ano.

A co se týká ostatních věcí: ponožky po bytě, spodní prádlo na koši s prádlem (otevřít víko, to už dá velkou práci), drobky na koberci, že by se všichni holubi z okolí z toho nakrmili, to už neřeším.

Jsme spolu už dlouho a stejně bych ho nevyměnila. Musím ho také pochválit, že se vlastně hodně změnil, protože moje tchýně, to je neskutečná bordelářka a na to, jaké to viděl jako malý kluk u nich doma, tak se přese jen v naší domácnosti snaží.

Vaše Milka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Je váš partner bordelář?

  • Jaký je váš muž nebo přítel?
  • Uklízí si po sobě věci, nebo je spíš bordelář a nechá všechno ležet tam, kde mu to upadne?
  • Stěžuje si, když doma není uklizeno?
  • Nebo naopak mu vadí, když uklízíte moc?
  • Máte nějaké zajímavé historky na naše téma?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky do dnešních 14.30 hodin. Odměnou pro jednu z vás bude tentokrát něco na úklid: dva čističe oken od firmy Clin. Adresa je známá: redakce@zena-in.cz, heslo BORDELÁŘ. Předem děkuju!

uklid

Reklama