Nebojte se, žádný režim se nám nevrací. To si z vás jen děláme srandu, respektive režisér to asi myslí smrtelně vážně, protože na plátna právě míří pokračování kultovního filmu Bony a klid.

bony_a_klid

Rozhodně nečekejte návrat do doby, kdy se kšeftovalo s valutami a bony, především pak s poukázkami na jinak nedostupné západním zboží. Tato doba je už dávno pryč a Vít Olmer se tentokrát opře do vekslácké současnosti, protože způsobů, jak si vydělat „rychlý prachy“, je stále více než dost, jen musíte vědět, na koho se obrátit, popř. komu věnovat speciální krabici s červeným vínem.

Po téměř třiadvaceti letech se dnes koná v Tipsport Aréně Praha premiéra filmu Bony a klid 2. Tomu, že se bude jednat o velkolepou a nevšední akci, nasvědčuje i to, že pořadatelé pozvali tehdejšího krále podsvětí – kontroverzního Ivana Jonáka, který je teprve chvilku na svobodě.
To se ovšem nelíbí jednomu z hlavních hrdinů a odmítl přijít. Jakub Prachař, jemuž sláva očividně zatemnila mozek, si snad myslí, že je víc než samotný Karel Gott s britskou královnou dohromady. Možná bude chlapec zklamaný a jeho ego dostane tvrdou ránu, ale pořadatelé se mu jen od srdce zasmáli, přece jen Ivan Jonák se v poslední době těší neskutečné slávě a média i jejich čtenáři po něm touží jako vosy po bonbonu, nebo snad ne?  

Reklama