Včera jsme vás lákali na premiéru dlouho očekávaného filmu Bony a klid 2 (čtěte zde), jak celá akce probíhala a kdo s hlavních protagonistů se ukázal na červeném koberci?

Na nový snímek Víta Olmera se těšila spousta lidí, což bylo vidět již při příjezdu před pražskou Tipsport Arénu, kde se před vstupem do haly shromáždil dav fanoušku a fotekchtivých novinářů, kteří dychtivě vyčkávali na příjezdy hvězd.

foto 1

O opravdu originální zahájení se postaral jeden z hlavních aktérů Roman Skamene, který v sobě komika rozhodně nezapřel, a tak se nebylo čemu divit, že přihlížejícím předvedl scénku jako vystřiženou z doby minulé, kdy nám pomáhala a chránila nás Veřejná bezpečnost, kterou se Roman nechal na místě zatknout a následně naložit do auta.

foto 2

Nechyběl zde samozřejmě ani samotný režisér, kterého doprovodila jeho půvabná a velmi sympatická žena Simona Chytrová, které si ve filmu také zahrála. Jako třešnička na dortu působil příjezd bosse Ivana Jonáka, během kterého se vytvořil neskutečný roj novinářů a on byl očividně ve svém živlu. Koketoval s příslušníky STB, usmíval se a rozdával rozhovory jako na běžícím páse. Na premiéru se, tak jak avizoval, nedostavil herec Jakub Prachař.

foto 3

Samotný ceremoniál zahájil Antonín Duchoslav, kromě představení protagonistů se konal i křest soundtracku k  filmu. Po asi půl hodinovém zpoždění začala projekce filmu. Možná pořadatelé měli místo velké haly zvolit přece jen klasické kino. Protože když sedíte cca 2 hodiny na klasických jídelních židlích a odcházíte celý rozlámaní, trošku pokazí celkový dojem nejen z akce, ale i filmu.

foto 4

Pokud jste neviděli první díl Bony a klid, stejně jako já, nemusíte se bát, že byste nechytli nit. Film určitě pochopíte, což jsem vážně ocenila, navíc během celého filmu jsou v něm různé scénky z předchozího dílu. Skvělý výkon podle mě podali Roman Skamene s Janem Potměšilem, naopak se mi nelíbila (ne)herečka Gabriela Kratochvílová, která je sice krásná, ale měla by se spíše držet svého řemesla modelky, to jí jde podstatně lépe. Scénárista to podle mě přepískl s „humorem“, skoro v každé větě je ihned několik rádoby vtipných hlášek, které ve finále úplně tak směšně nejsou, možná měl spíše vsadit na heslo méně je někdy více. Snímek určitě stojí za shlédnutí, ale u mě to bylo jednou, a to naprosto stačilo, možná to jen není můj šálek kávy a vy na něj budete mít úplně jiný pohled, jak to bývá – sto lidí, sto chutí.

foto 5

Reklama