WhirlpoolSpolečnost Whirlpool CR slaví v letošním roce již 100leté výročí a v rámci tohoto jubilea se rozhodla obdarovat své zákazníky. Při nákupu vybraných spotřebičů získá zákazník po registraci část svých peněz zpět (tzv. cashback). Akce probíhá přesně 100 dní - od 3. srpna do 11. listopadu. Právě 11.11.2011 společnost oslaví 100 let od svého vzniku.

WhirlpoolV období od 3. srpna do 3. listopadu získá zákazník při nákupu volně stojících spotřebičů z tzv. TOP nabídky a vybraných vestavných setů možnost požádat si o tzv. cashback, bonus za nákup spotřebičů vybraných produktů. U modelů převyšujících prodejní cenu 10 000 Kč vč. DPH bude cashback ve výši 1 000 Kč, u modelů pod 10 000 Kč vč. DPH pak 500 Kč. U setů vestavných výrobků v závislosti na počtu a typu výrobku obvykle 2 000 Kč.

Zákazníci společnosti Whirlpool si mohou nový spotřebič zakoupit v kterémkoliv kamenném či internetovém obchodě v České republice. K připsání prémie na bankovní účet zákazníka za nákup spotřebiče stačí zaslat kopii dokladu o nákupu společně s vyplněným kuponem. Kupon a podrobná pravidla zájemci naleznou na stránkách www.whirlpool.cz.

Reklama