Asi každý majitel pejska či kočičky chce dávat svému mazlíčkovi to nejlepší. Jistě mi dáte za pravdu, že není důležité jen to, aby si náš čtyřnohý miláček na svém krmivu pochutnal, ale myslíme i na to, aby strava byla vyvážená, plnohodnotná a zdraví prospěšná.

 

Pokud v obchodě sáhnete po krmivu značky BONO, můžete si být jisti, že vaše volba je správná. Společnost KSK BONO totiž klade důraz nejen na lahodnou chuť, ale i na to, aby se vašemu miláčkovi dostávalo všeho, co potřebuje ke svému spokojenému životu.

 

A pokud máte doma pejska, který se řadí do skupiny malých a trpasličích plemen, pak máme pro vás bezvadný tip, který stojí za to vyzkoušet!

 

Společnost KSK BONO totiž přichází na náš trh s novinkou mezi suchými krmivy!
BONO mini je výtečné kompletní suché krmivo pro dospělé psy malých a trpasličích plemen.

 

Společnost KSK BONO s. r. o., přední český výrobce krmiv pro psy, věnuje stálou péči vývoji nových výrobků. Spolupracuje s předními českými veterináři a krmiváři a pružně reaguje na nejnovější poznatky o výživě psů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Při vývoji receptury suchého krmiva BONO mini bylo vycházeno ze specifických požadavků na výživu malých plemen psů, přičemž velký důraz je kladen i na chutnost a vysokou stravitelnost krmiva.
Krmivo má vyšší obsah živin, pelety jsou malé, tvar je přizpůsoben drobným zubům.


Víte, že:

-          BONO mini je vyráběno z čerstvého a kvalitního masa.

-          BONO mini obsahuje rybí olej, který  v kombinaci s biotinem zajistí hedvábnou, zářící srst a ochraňuje kůži.

-          BONO mini obsahuje též vitaminy C a E, které pomáhají proti předčasnému stárnutí buněk.

      -     Nízký obsah fosforu v krmivu zabraňuje jeho ukládání v krvi a tím ochraňuje játra před        přetížením 

 

Další, neméně lákavou novinkou společnosti KSK BONO s. r. o. jsou Bono piškoty.
Znáte psa, který by nemilovat dětské piškoty? Troufám si říci, že pokud takový pejsek existuje, je zcela jistě zázračnou výjimkou.

 

Pro většinu psů jsou totiž piškoty pamlskem, pro který jsou schopni udělat snad cokoli.
Bohužel, klasické dětské piškoty jsou velice energeticky vydatné, a tudíž pro zdraví psů nijak zvlášť přínosné, ba naopak...

 

Dnes Vám však s radostí můžeme představit nový produkt: Bono piškoty.
Tato psí lahůdka je více uzpůsobena potřebám našich čtyřnohých kamarádů. Je u ní dokonce i zachován tradiční způsob pečení v peci - dle speciálního receptu, a je složena ze zdravých přírodních složek.

 

Bono piškoty psi velice dobře snášejí, neboť jsou téměř k nerozeznání od klasických piškotů. Mají vynikající chuť, jsou správně vyvážené a co ocení zejména psí majitelé, také nízkotučné. Nemusíte se tedy obávat, že vašemu psovi uškodí, když jich dostane poněkud více.

 

A teď pozor! Tím, že vašemu psovi dáte pamlsek, uděláte současně něco pro jeho zdraví!

Piškoty jsou obohaceny o zeleninu, která obsahuje hodně vitaminů skupiny A a B (mají široké spektrum účinnosti, mj. zabezpečují plynulost a průběh látkové výměny, jejich účinek v organismu je dáván do souvislosti s činností nadledvinek, štítné žlázy, pohlavního ústrojí a je nutný pro normální fungování centrální nervové soustavy) a žloutky, které všichni známe díky jejich blahodárnému vlivu na kvalitu srsti.

 

Tak co říkáte? Lákavé novinky pro vašeho mazlíčka, nemyslíte?

Věřte, že díky výrobkům společnosti KSK BONO již nemusíte dumat nad tím, zda váš pes dostává všechny živiny, které potřebuje ke svému vývoji, růstu a zdravému životu.

 

Chcete dopřát svému mazlíčkovi pochoutku skloubenou s nejvyšší kvalitou? Vsaďte na značku BONO!

 

Všem pejskům přejeme dobrou chuť!

 

     

 

 

Reklama