Comment ca va? Máte se dneska po ránu fajn? Věřím, že ano, už jenom s vyhlídkou na sladké čtyři dny volna. I když počasí zatím nevypadá nějak moc luxusně, věřím, že se to ještě vylepší. A i kdyby ne, už jenom fakt, že člověk nemusí ráno vstávat, je nezanedbatelným důvodem k radosti...

Mámť takovou neblahou tuchu, že mě asi dneska příspěvky nezahrnete, právě proto, že každý finišuje v práci, aby mohl zvednout kotvy a vyrazit na víkend. Uvidíme. Každopádně, báječná Paříž a sladká Francie obecně si trochu té pozornosti zaslouží, no ne? Tak mě nehoďte z Eiffelovky a napište mi o tom, kde a s kým jste se strašlivě opila mladým beaujolais, jestli vás okradli na letišti v Orly, jak jste se prošla po bulváru Croisette v Cannes, případně si zahrála v Monte Carlu... Cokoliv, co souvisí se zemí Charlese Aznavoura, Gilberta Bécauda a Coco Chanel.

Na jednu z vás už tady čekají - jako již tradičně - dvě krabičky vitaminů. Není to zrovna originální dárek, zato takový, jaký se hodí vždycky a každému... Tak pište, už se těším! :-)  Allez-y!

 

Reklama