BONDUELLE, evropský specialista na zpracování zeleniny, přináší na český trh revoluční způsob konzervace zeleniny. BONDUELLE Vapeur je ochrannou známkou, kterou nosí výrobky zpracované novou technologií konzervace prostřednictvím páry.

Rodinná společnost BONDUELLE upozorňuje na nesporné výhody konzervace párou - větší křupavost, čerstvost, zachování si vyššího množství vitamínů a minerálů, autentičtější chuť a barvu. Technologie konzervace prostřednictvím páry patří k revolučním a unikátním objevům ve světě konzervace. Nikdo jiný dosud párou v Evropě nekonzervuje.

bonduelle

Průkopníkem v oblasti zpracování a uchovávání zeleniny je francouzská společnost BONDUELLE s více než 160 letou tradicí. Za kvalitu zeleniny se může zaručit, protože si ji sama pěstuje. Metoda zpracování zeleniny je léty propracovaná a splňuje přísné normy. Společnost BONDUELLE dosud nabízela konzervaci rychlým zmražením prostřednictvím dusíku a formou konzervace ve slaném či sladko-kyselém nálevu. Nově přichází s konzervací prostřednictvím páry. Zákazník tak dostane do ruky křupavější zeleninu, která bude mít ještě více autentickou chuť i barvu. Po otevření plechovky najdete jen velmi malé množství vody, právě toto množství vody umožní zpracování párou, která jako by byla do plechovky doslova uzavřena.

 „Málokdo ví, že si zeleninu pěstujeme sami a můžeme tak 100 procentě ručit za vysokou kvalitu surovin. Vždy hledáme nejoptimálnější podmínky pro růst dané plodiny, aby byla dosažena maximální chuť. Továrny BONDUELLE jsou umístěny v bezprostřední blízkosti polí, proto můžeme garantovat, že veškerá zelenina je od okamžiku utržení zpracována nejdéle do 4 hodin. Stavíme na tom, že zelenina je základem vyvážené stravy, proto jsou veškeré naše výrobky zpracovány bez použití konzervantů. Používáme čistě přírodní způsob konzervace, který je již léty prověřen. Sterilované výrobky mohou být skladovány při běžné teplotě až několik let, aniž by ztratily své senzorické vlastnosti,“ upřesňuje Lenka Pavlová, Brand Manager Retail CZ/SK společnosti BONDUELLE.  

Řada BONDUELLE Vapeur čítá zatím 7 výrobků - mrkev, cizrna, čočka, velmi jemný hrášek, zelené fazolky, fazole Cannellini a Barlotti. Především u luštěnin oceníte jejich křupavou chuť. Z výrobků můžete snadno a rychle připravit chutné polévky, saláty, zeleninové a masových saláty nebo přílohu k masu a rybám. Významně zkrátíte čas přípravy, protože výrobky jsou určeny k okamžitému použití. Nemusí se namáčet ani vařit.

 

Reklama