Už jste ji vyzkoušeli? Je to naprostá revoluce ve světě konzervace. Zelenina upravená na páře, BONDUELLE Vapeur, si zachovává ještě vyšší množství cenných vitamínů a minerálních látek. Je skvělou volbou pro ty z nás, které chtějí mít kvalitní a křupavou zeleninu vždy při ruce.

Zelenina upravená na páře BONDUELLE Vapeur, si zachovává svou autentickou chuť, barvu, vůni a konzistenci v nezměněné kvalitě po dlouhou dobu. Zárukou kvality je i fakt, že zelenina je sklizena a maximálně do 4 hodin od sklizení zpracována. Po otevření plechovky najdete jen malé množství vody, které vzniklo právě konzervací pomocí páry. BONDUELLE Vapeur si zachovává kvalitu blízkou čerstvé zelenině a chutná jako byste ji právě utrhli ze záhonku. Jedná se o revoluční a velmi šetrný způsob zpracování. Nesmíme zapomenout zmínit, že BONDUELLE při zpracování nepoužívá žádné konzervační látky.

bonduelle

Řada BONDUELLE Vapeur čítá 7 výrobků - mrkev, cizrnu, čočku, velmi jemný hrášek, zelené fazolky, fazole Cannellini a Barlotti. Především u luštěnin oceníte jejich křupavou chuť a jednoduché použití při přípravě zeleninových a masových salátů nebo chutných omáček. Významně si zkrátíte čas přípravy, protože výrobky jsou určeny k okamžitému použití. Nemusí se ani namáčet ani vařit.

Inspirace do vaší kuchyně

Reklama