Krása a inteligence vytvářejí koktejl, kterému on prostě nedokáže odolat. Její sebevědomí jen znásobuje její sex-appeal. Je neodolatelná! Gemma Arterton, která hraje v nové bondovce Quantum of Solace, je tváří vůně Bond Girl 007.

Bond Girl 007, nová exkluzivní vůně značky AVON, zosobňuje šarm těch nejsvůdnějších světových hvězd stříbrného plátna. Vůně Bond Girl 007 vzbuzuje pocity luxusu, sebevědomí a smyslnosti, inspirované slavnými „femme fatale” z bondovských filmů. Bond Girl 007 je svůdným koktejlem sametových květů, chladivé svěžesti a hřejivých dřevin.

Gemma Arterton, tvář této nové vůně, říká: „Nikdy z domova neodcházím bez parfému – myslím, že je mou součástí. Teď samozřejmě nosím vůni Bond Girl 007 a užívám si ji. Je sexy a výrazná, ale přesto ženská a rafinovaná.“ Hebká vůně bílé broskve a pomerančových květů je obklopena sladkým jasmínem, orchidejí calypso a frézií. Základ tvoří smyslný mošus, kašmírové dřevo a pačuli. Za štíhlými křivkami Bond Girl 007 se skrývá i Vaše mocná zbraň! 
James Bond nemá šanci...

Více informací najdete ZDE.

Reklama