5f082cca9ef00obrazek.png

Kabelky BONCLÉ patří do kategorie doplňků, které učarují milovnicím haute couture i ženám, které si nepotrpí na žádnou „nálepku“. Zato spolehlivě dokážou rozpoznat originalitu, kvalitu a dobrou investici. Jejich autorkou je česká designérka Petra Šafářová, která povýšila kabelku na umělecké dílo vytvořené přímo pro jeho majitelku. Ve svém jedinečném konceptu kombinujícím design, umění a módu dokonce zašla tak daleko, že její kabelky se v momentu, kdy je odložíte z ruky, mění na nepřehlédnutelný interiérový doplněk. „Nikdy jsem nechtěla tvořit mainstream ani dělat kompromisy, jakmile přijde na kvalitu zpracování a originalitu designu. Vždy, když vybírám a kombinuji jednotlivé kůže, nitě anebo beru do ruky štětec, mám před očima sebevědomou, originální, a přesto žensky krásně křehkou bytost, která se chce obdarovat či být obdarovaná něčím vskutku jedinečným,“ říká Petra Šafářová, která se po letech práce s keramikou přesunula do oblasti ryze módní a založila značku BONCLÉ.

5f082ce26ff3dobrazek.png

5f082cf4e7a26obrazek.pngPři navrhování a výrobě svých kabelek si zakládá na maximálně kvalitním zpracování a použití nejlepších materiálů, mezi nimiž kromě prvotřídní kůže najdete i ručně malovanou glazovanou keramiku. Její kolekce PŠ.OBJECTS a Hommage jsou dokonale nadčasové a zároveň nezaměnitelné. „Kabelky Bonclé jednoznačně patří do kategorie ‚niche‘, protože ztělesňují vše, co si pod tímto pojmem dokážete představit. Počínaje samotnou uměleckou ideou a jejím spojením s esencí ženskosti přes nejkvalitnější materiály a poctivé řemeslné zpracování až po ty nejjemnější detaily, které z každého kusu dělají originál. Každá kabelka je uměleckým objektem, doslova jediný svého druhu na světě. Pokud vlastníte BONCLÉ, máte víc než ‚jen kabelku‘,“ dodává Petra Šafářová.


Unikátní niche kabelky Bonclé naleznete ve zbrusu nových prostorách Stars Lovers & Friends na adrese Na Slupi 17, Praha-Albertov.

Reklama