Nemohl jsem se rozhodnout, komu dnes pošlu bonbony. Jako odměnu za příspěvek, který mi sedl z dnešních nejvíce.

Chvíli jsem si pohrával s myšlenkou, že je dám redakční kolegyni za příspěvek: Zástupkyně šéfredaktora: společnost mne vnímá jen jako inkubátor ale často mluví o tom, že nechce být tlustá, tak jsem si to rozmyslel.

Pak jsem myslel na čtenářku Lenkaloompu a její příspěvek: Posílám fotečku z bříška , protože se mi líbila její upřímnost a nelíbila se mi reakce některých čtenářek. Proč, vysvětlím příští týden v tématu dne. Ale ta má miminko ještě v sobě a na cucání bonbonů s vitamíny to ještě dlouho nebude.

Adeptů bylo ještě pár dalších, ale nakonec jsem se rozhodl pro Krysu a její příspěvek: SOS: Syndrom rozvedených matek – co s ním?

Protože ta ty bonbony má kde uplatnit a možná jí v jejím nelehkém úkolu pomohou.

Gratuluji a přeji úspěšné vyřešení problému.

nimm 2

Věřte mi, že to rozhodování nebylo jednoduché. A vám nezbývá slovy klasika než, pokud se mnou nesouhlasíte, protestovat. Ale to je tak jediné, co s tím můžete dělat …

Všem, co dnes napsaly, i všem, které dnešní vydání bavilo – děkuji! Byl to fajn den, i když zamračený, a těším se příští středu při polemice o současném stavu úrovně diskusí na českém internetu, potažmo na našem magazínu. Věřím, že to bude zajímavé „maso“.

I zítra je u nás den zaměřen na zajímavé téma:

Čtěte zde: Téma na zítřek: Opalování

A víte, že stále ještě probíhá turnaj samolodí, který končí zítra ráno v 8, takže máte ještě čas vyhrát zajíčky s bonbony?

A já mažu na letní přípravu malých hokejistů Slavoje Zbraslav. Ať nečekají na trenéra.

Krásný zbytek dne přeje dnešní editor dne Radek Kříž

Reklama