Máte rádi exotiku, vzdálené země a patříte mezi gurmány, kteří si s oblibou pochutnají na nějaké specialitce? Toužíte třeba navštívit Jižní Ameriku, prozkoumat její krásy a odhalit tajemství její úžasné kuchyně?

Pak tedy vítejte v nové latinsko-americké restauraci BONANZA, která je nejoriginálnější svého druhu v České republice. Najdete zde koktejl bar, hudební klub, bistro Pasta Fresca a mnoho a mnoho dalšího.

BONANZA znamená pohodu. A to nejen v překladu slova samotného, ale i ve skutečnosti. Svým návštěvníkům nabízí ten pravý gastronomický i hudební zážitek z karibské a latinsko-americké oblasti. Každý z vás zde nalezne to, co hledá, to co mu navodí příjemnou a pohodovou náladu a co právě postrádá.

„Kontinent Jižní Ameriky mi učaroval již před sedmi lety, kdy jsem ho částečně procestoval, a tento styl restaurace mi v Praze velmi chyběl,“ říká David Krajíček, který se Stanislavem Fandelem restauraci BONANZA vlastní. „Chtěli jsme vytvořit ojedinělou restauraci svého druhu a nabídnout originální, uvolněnou a pohodovou atmosféru pro všechny, kteří chtějí prožít výjimečný gastronomický zážitek v příjemném prostředí,“ dodává Stanislav Fandel.

A jejich záměr se jim povedl opravdu na jedničku. Posuďte sami.

BONANZA RESTAURACE

V ojedinělém prostředí restaurace pod obrovskými palmami, s velkým uklidňujícím akváriem, si pochutnáte na vynikající latinsko-americké kuchyni. Dozvíte se, co je xinxim, chorizo, chihuahua nebo mahi-mahi pečená v banánových listech. Můžete nastoupit na náš „gastrovlak“ a zkusit peruánské brambory, brazilskou rýži, uruguayskou roštěnou, brazilskou svíčkovou, nikaragujské fazole, ekvádorskou bramborovou kaši… Všechny gurmány určitě potěší salsy mnoha chutí, růžová majonéza, papájový krém, mangová pěna či palmová srdíčka a každý čtvrtek vám k tomu zahraje originální ekvádorská kapela od 20h00.

Pro ty, kteří si libují v čerstvých ovocných salátech, je připraven BONANZA SALÁTOVÝ BAR. Navštivte jej a přeneste se do atmosféry skvělé dovolené u moře. Šťavnaté zeleninové saláty, sluncem prozářené olivy, denně čerstvé ryby, nejrozmanitější dary moře, sýry… A Vaši „dovolenou“ si můžete užívat tak dlouho, jak jen chcete. Vstoupili jste totiž do nejlevnějšího salátového baru s neomezenou konzumací za 165,- Kč, a navíc, vše je připraveno pouze z čerstvých nemražených surovin.

Chcete ochutnat dobré pití, posedět a popovídat si s přáteli? Pak jste si vybrali správně, pokud jste se rozhodli navštívit BONANZA KOKTEJL BAR. Zde vám profesionální barmani „namíchají pohodu“ v podobě exotických koktejlů rozmanitých ingrediencí, barev a chutí… Nejen Vaše oko potěší opravdu jedlé orchideje! Osvěžující koktejly si pak v rytmu salsy můžete vychutnávat až do 3. hodiny ranní.

Výborné jihoamerické víno si můžete vychutnat v ZIMNÍ ZAHRADĚ, kde obklopeni zelení v překrásném a vzdušném prostoru zapomenete na ruch a zmatky velkoměsta.

Restaurace BONANZA na vás nezapomněla ani v případě, že patříte mezi milovníky hudby a tance. V HUDEBNÍM KLUBU, umístěném v podzemí, na vás čekají večery s temperamentní salsou, živou kubánskou muzikou, středeční pop&rock party, sobotní Ethno party, DJ´s night, a různé další hudební styly. Opravdovým bonbónkem jsou Tropical Xtreme party. Kdo z Vás by odolal obsluze krásných žen a mužů oděných do banánových listů a rozdávajících šťavnaté exotické ovoce?

Jestliže vás tanec v Bonanze láká a rádi byste se naučili tančit salsu, stačí říct. BONANZA pořádá každé úterý a čtvrtek od 19 do 21 hodin lekce salsy, které volně přecházejí v Salsa party.

Jestliže si chcete zpříjemnit všední den příjemnou snídaní, než začnete pracovat, navštivte BONANZA BISTRO PASTA FRESCA. V útulném prostředí naší Pasta Fresca si dobrou kávou, případně některým z našich hříšně sladkých dezertů, můžete zpříjemnit i odpoledne. Pro rychlý oběd či večeři Vám rádi nabídneme čerstvé těstoviny, připravené přímo před Vašima očima za bezkonkurenční ceny do 95,- Kč.

Ani na důležitá jednání majitelé BONANZY nezapomněli. BONANZA KONFERENČNÍ SALONEK je ideálně přizpůsobený k pořádání školení, prezentací, podnikových večírků, konferencí a různých jiných společenských akcí, kde v samostatném prostoru budete rušeni jen naší mladou a příjemnou obsluhou.

Přijďte a uvidíte sami. Návštěva restaurace BONANZA vás zcela jistě nadchne. Bude o vás starostlivě pečováno příjemnou a ochotnou obsluhou a pochutnáte si na lahůdkách, o kterých se vám doposud možná ani nesnilo. Zástupci redakce do této skvělé restaurace také zavítali a mohou vám její návštěvu vřele doporučit. Výborně jsme si pochutnali na krevetách, lahodné svíčkové, mořském ďasu, jehněčích kotletkách a na dalších specialitách. Vše bylo výtečně připravené a na talířích naaranžované doslova jako umělecké dílo.

Návštěvu restaurace BONANZA si rozhodně nenechte ujít!

BONANZA
Dlouhá 35, Praha 1
Tel. 224826415 , 602/777771
Fax. 224 826 394
Email: info@bonanzaprague.cz
www.bonanzaprague.com

Reklama