6453a62d1e8b6obrazek.jpg

  1. Obměňte výzdobu: Dejte sbohem zimním dekoracím a vyměňte je za čerstvé květiny a pestré doplňky, které váš domov navnadí na slunečné dny, jako třeba v případě knihovny v jarním hávu.
  2. Přidejte nové odstíny: Pokud chcete, aby váš domov vypadal jinak, přidejte pastelové a zářivé barvy či boho prvky. Inspirujte se například komodou ve třech různých stylech.
  3. Vyberte nový nábytek: Přejete si, aby váš domov vypadal jako ty z magazínů? Stačí dodržet několik zásad a vsadit na jednoduchý nábytek, jako se to povedlo při návrhu obýváků ve dvou rozpočtech.
  4. Proměna interiéru: Nejste-li si při výběru barevné palety, dekorací a nábytku jistí, využijte službu Bonami návrh interiéru, s nímž dotáhnete proměnu vašeho domova do nejmenšího detailu.
  5. Připravte balkon či zahradu na léto: V květnu je nejvyšší čas nachystat si „venkovní obývák”. Naplánujte si příjemné posezení podle rozpočtu, kde budete s radostí nejen odpočívat, slunit se či trávit čas s blízkými, ale můžete jej využít i jako alternativní místo pro home office. Kromě polštářů, venkovního koberce a dekorací nezapomeňte přidat ani světýlka a svíčky, s nimiž budou letní večery plné romantiky.

Velká soutěž o vouchery v hodnotě 30 000 Kč

Během května se můžete zapojit i do soutěže. Stačí poslat fotografie menší nebo i větší proměny u vás doma. Víc informací najdete na stránkách Bonami.
6453a5a09c477obrazek.jpg