Semifinálová kola Mezinárodní soutěže o nejlepší změnu image Bomton Cup 06 proběhla ve dnech 13. a 14.5.2006 v Bomton studiích v Praze. V téhle soutěži nejde o to, za každou cenu změnit radikálně podobu člověka, ale o citlivé vyvážení všech komponentů výsledné image, jakými jsou účes, líčení a oděv. Soutěžící nemají pro svou práci žádné stanovené mantinely, záleží jen na jejich vkusu a smyslu pro krásu.

 

Své přihlášky poslaly letos do soutěže opět víc než dvě stovky profesionálních týmů z celé ČR a SR ve složení kadeřník a vizážista. Do semifinále postoupilo 37 z nich a na základě semifinálových fotografií proměn vybrala porota pouze 13 nejlepších týmů, které budou muset své dovednosti  obhájit v říjnovém finále, kde stejně jako v květnovém semifinále pracují s náhodně vybranou modelkou. Jelikož podstata soutěže netkví v práci s profesionálkami, jsou modelkami v tomto případě obyčejné dívky a ženy, o jejichž osudu rozhodne los, který určí, jakému týmu náleží.

Záznam semifinále je od 1.6.2006 po celé léto k vidění na www.live.cz.

 

Pro posledního finalistu hlasuje veřejnost prostřednictvím sms, které je až do 31.8.2006 spuštěno na www.bomtoncup.cz . Každý kdo pošle sms s hlasem pro svého favorita se automaticky řadí do slosování o volné vstupenky na závěrečnou megashow, pořádanou letos 17.10. večer v Kongresovém centru Praha.

 

 

 

 

 

 

Reklama