Vítejte na zbrusu nových webových stránkách Bomton studií, které jsou čestnými nositeli nového způsobu vzájemné a pohodlné komunikace a nadále znamenají především nepřetržitý a bohatý tok informací. Klikněte si!

 

V souladu s korporatnimi proměnami, které právě v těchto chvílích vstupují „na světlo světa“, a s nimiž

Bomton studia vítají všechny svoje zákazníky, nastává správný okamžik pro změnu komunikace. Záměr byl zřejmý od prvopočátku: přiblížit se a umožnit vám pohodlně a maximálně se orientovat v tom, co vás zajímá. Nové interaktivní webové stránky Bomton studii vám umožni snadnou orientaci, mnoho zajímavostí a kontaktů, a to především zábavnou formu prezentace, která vás provede doslova celým světem studií.

Na nových webových stránkách Bomton, naleznete spoustu zajímavostí: přehledné rozdělení našich

salonů na klasik a maximum, veškeré služby, které jednotlivá studia nabízejí včetně představeni členů

týmů nebo styl práce, kterým se jednotlivé salony zabývají.

Každá sekce, v níž vás přivítá kadeřník se svoji modelkou, nese symboliku jednoho světového města,

významově odpovídající jejímu obsahu. Tak například čarovná Pařiž je patronkou sekce kadeřnictví,

asijské pagody vás uvedou do světa spa & wellness. Zde si můžete zvolit službu, která vám naprosto

a po všech stránkách vyhovuje. Nabídka je velmi pestrá a průběžně se rozšiřuje. Je pouze na vás zvolit si to právě studio, které se podepíše pod vaši krásu.

 

 

Pátrání po nejlepších radách a doporučeních vás navede k sekci Tipy a triky. Odborníci z řad kadeřníků i kosmetiček vám prozradí aktuální tipy, s nimiž můžete okouzlit snadným způsobem a bez velké námahy sami sebe a všechny okolo vás. Inspirovat se můžete i v sekci Kolekce se všemi kouzelnými účesy posledních let. Při brouzdání našimi stránkami nezapomeňte na jednu důležitou věc: můžete se inspirovat, můžete přemýšlet, můžete získat komplexní informace. Vlastní přesvědčení, že právě tato volba je pro vás ta pravá, však máte možnost ověřit si jinde: přímo v našich studiích.

 

 

Těšíme se na vás!

Váš Bomton www.bomton.cz

Reklama