Oslavte je návštěvou některého ze studií Bomton! Po dobu 17 dní (1. 2.17. 2.) dostanete 17 % slevu na veškeré služby - protože pro nás je největším darem vaše spokojenost.

Bomton studia začala vznikat v 1995, kdy se otevřel první salon, Bomton Jalta. Vůbec první studio, které funguje již sedmnáctým rokem, je určeno především pro klienty, kteří chtějí pohodlí a skvělé služby, ale nemají dostatek času na dojíždění - jeho umístění uprostřed Václavského náměstí je doslova ideální právě pro tyto naše zákazníky. Kadeřnická studia se postupně začala rozšiřovat, aby nabídla své služby nejen těm, kteří se pohybují v úplném centru Prahy.
Bomton Basic na Budějovické vznikl při rozšiřování obchodních center a právě proto, aby naplnil potřeby zaměstnanců nových kancelářských budov.
Bomton Loft Brumlovka je salonem, který nabízí naše top služby i kadeřníky a je určen všem, kteří vyhledávají jen to nejlepší.
Bomton Fashion Café s kadeřnictvím a kosmetikou vzniklo z potřeby dát prostor i těm, kteří se chtějí vyhnout Praze a hledají klidnější místo pro sebe, svou rodinu nebo i klienty.

bomton

Dříve výhradně síť kadeřnických studií se začala rozšiřovat tak, aby naplnila rostoucí požadavky a přání klientů i vizi majitele. V roce 2008 tedy ke kadeřnickým salonům přibylo také Bomton Spa & Wellness v pasáži Jalta. Majiteli, Karlu Kadlecovi se tak podařilo splnit si svůj sen - salon, který nabídne v jednom patře veškeré kadeřnické služby a na jiném patře vše od masáží, kosmetiky, manikúry a pedikúry až po fitness centrum. Zde ale jeho představa o ucelenosti nabídky pro klienty nekončí, a tak se v současné době ve stejných prostorách otevírá Bomton Clinic, aby byly vyslyšeny i přání těch, kteří touží po drobných kosmetických úpravách, jako je operace křečových žil, laserová depilace nebo aplikace trvalého injekčního implantátu Meta-Crill™. Bomton The Art of Beauty v hotelu Aria vznikla z potřeby osamostatnit prostor kosmetického studia pro ty, kteří mají rádi soukromí, ale také proto, aby Bomton nabídl své služby zahraničním klientům.

V loňském roce jsme přišli s Bomton Academy. Školicím centrem, které se specializuje nejen na výuku základů i složitějších kadeřnických technik, ale chce také svým studentům nabídnout možnost zdokonalit se v jiných, s touto prací souvisejících odvětvích. Mezi naše stáže, jako je Foukaná I a II, Barva do střihu a střih do barvy nebo Precizní střihy, jsme proto přidali také stáže ke komunikaci nebo například přípravu k focení: It's about Art, Kadeřnické wellness nebo Chop off your errors... we mean doubts. Toto vzdělávací zařízení je určeno i pro širokou veřejnost. Školitelé jsou nejen z řad našich Masterů a Bomton ArtTeamu, často je doprovází také hosté - protože naší vizí zůstává přinést vám to nejlepší.

www.bomton.cz

 

 

Reklama