bomtonKadeřnická a kosmetická studia Bomton slaví patnáct let svého úspěšného působení na českém trhu! V únoru 1995 bylo otevřeno první studio v pasáži Jalta na Václavském náměstí a během následujících let vznikla postupně celá síť, kterou dnes tvoří pět studií v prestižních pražských lokalitách a vlastní vzdělávací akademie.

Bomton studia poskytují kompletní servis s garancí špičkové péče a služeb. Filozofii společnosti vystihuje hlavní claim Beauty is what we do – to, co tvoříme, je krása. V tomto smyslu je cílem Bomton studií předkládat neustále novou nabídku veškerých služeb s aktuálními trendy a profesionálním top servisem a individuálním přístupem budovat stabilní a spokojenou klientelu.

Bomton studia pracují s profesionálními produkty značek L´Oréal Professionnel, Redken, Kérastase Paris, La Prairie, Juvena a Jessica. Nabídku dále doplňuje široká škála spa&wellness procedur, přístrojové a speciální aplikace pro formování postavy,prodlužování řas Xtreme Lashes™, prodlužování vlasů Hair Extension So.Cap, trvalé narovnávání vlasů metodou Bio Ionic, aplikace trvalého injekčního implantátu Meta-Crill™ pro napravení estetických nedostatků, fitness i solárium.

Kreativita a tvůrčí práce týmu Bomton studií je často využívána při pořádání módních show a účesových přehlídkách i prezentaci v médiích. Do povědomí veřejnosti se zapsala Bomton studia v roce 2003 uvedením speciálního projektu Bomton Cup – mezinárodní soutěže o nejlepší změnu image, který od loňského roku získal novou tvář a v nové koncepci vystupuje pod názvem Art Image Change International.

U příležitosti svých patnáctých narozenin připravila Bomton studia pro své zákazníky speciální narozeninový dárek:

V době od 1. 2.–15. 2. 2010 platí ve všech studiích 15 % sleva na vše!!!*

bomtonKadeřnické a kosmetické služby, manikúra a pedikúra Jessica, masáže, hubnoucí a zkrášlující procedury, fitness, solárium, produkty vlasové kosmetiky L´Oréal Professionnel, Redken, Kérastase Paris, pleťové kosmetiky La Praire a Juvena...

*sleva se nevztahuje na trvalý injekční implantát Meta-Crill™

Reklama