Kadeřnická a kosmetická studia Bomton slaví v letošním roce šestnáct let existence na českém trhu.

Bomton studia poskytují kompletní servis s garancí špičkové péče a služeb. Cílem Bomton studií je soustavně předkládat svým zákazníkům novou nabídku veškerých služeb v v oblasti péče o vlasy i tělo a v souladu s aktuálními trendy. V současnosti je v provozu sedm studií v prestižních pražských lokalitách a vlastní vzdělávací Bomton Academy.

bomton

Bomton studia pracují s profesionálními produkty značek L´Oréal Professionnel, Redken, Kérastase Paris, label.m, La Prairie, Juvena, Essie a O.P.I. Nabídku doplňuje široká škála spa&wellness procedur, hubnoucí procedury, přístrojové aplikace pro formování postavy, prodlužování řas Xtreme Lashes™, prodlužování vlasů Hair Extension So.Cap, trvalé narovnávání vlasů metodou Bio Ionic, fitness a solárium.

Kreativita a tvůrčí práce Bomton studií v čele s uměleckým týmem Artteam Bomton je pravidelně využívána při pořádání módních show a účesových přehlídkách i prezentaci v médiích. V podvědomí odborné i široké veřejnosti jsou Bomton studia zapsána díky mezinárodní soutěži Art Image Change International (2003-2008 Bomton Cup) o nejlepší změnu image (www.artchange.cz, www.aichi.cz).

BOMTON STUDIA

BOMTON CENTRUM KRÁSY VLASOVÉ STUDIO

Václavské nám. 43, Praha 1
tel. +420 775 791 063

Studio v centru Prahy na Václavském náměstí bylo historicky prvním otevřeným Bomton studiem (únor 1995). Prošlo několika rekonstrukcemi. Současný design studia nadchla odbornou porotu mezinárodní soutěže časopisu Estetica Design Award natolik, že bylo studio v roce 2007 zařazeno mezi 37 nejkrásnějších salonů světa.
Ve studiu nabízíme: kompletní kadeřnické služby, trvalé narovnávání vlasů, prodlužování vlasů, vizážistiku a líčení, službu TOP IMAGE (kompletní změna image).

BOMTON CENTRUM KRÁSY - SPA&WELLNESS

Václavské nám. 43, Praha 1
tel. +420 775 791 063

Na stejném místě jako kadeřnické studio se nachází i místo zasvěcené kráse těla, fyzické kondici a celkové duševní pohodě a rovnováze. Vše je zde uzpůsobeno tak, aby se zde zákazník cítil maximálně příjemně. Pravidelně doplňujeme naši nabídku o nové procedury, kosmetická ošetření a technologické novinky.
Ve studiu nabízíme: kosmetické ošetření La Prairie a Juvena, manikúru a pedikúru Essie, masáže, tělové koupele, zábaly, peelingy, hubnoucí procedury (Universal Contour Wrap,Vacavite™Prestige), další kosmetické a zkrášlující procedury (depilace), fitness - cvičení individuální nebo s osobními trenéry, analýzu těla přístrojem In Body 720, solárium.

BOMTON LOFT STUDIO

Vyskočilova 2, Praha 4, BC Brumlovka
tel. + 420 777 732 620

První Redken Loft salon v České republice, který byl otevřen v roce 2007 v komplexu BC Brumlovka. Studio přesně vystihuje filozofii americké značky Redken - životní styl, dynamiku a energii 5. Avenue New York City. Studio nabízí také profesionální vlasovou službu Redken Chemistry Systém pro důkladnou regeneraci vlasů či speciální barvení pro muže Color Camo. Pracuje se zde i s profesionální vlasovou značkou label.m.
Ve studiu nabízíme: kompletní kadeřnické služby, kosmetické ošetření La Prairie a Juvena, manikúru a pedikúru Essie a O.P.I., službu TOP IMAGE (kompletní změna image).

BOMTON BASIC

Antala Staška 1904/80 (pasáž metra Budějovická, vchod z kavárny Sun Solar)
tel. + 420 775 791 060

Kadeřnické studio najdete v pasáži obchodního centra na metru stanice Budějovická a vchází se do něj přímo z kavárny. Studio je charakteristické svým příjemným prostředím a rodinnou atmosférou, která tu vládne doslova na každém kroku. Kadeřnický tým studia nabízí svým zákazníkům kompletní servis.
Ve studiu nabízíme: kadeřnické služby, vizážistiku a líčení.

BOMTON - THE ART OF BEAUTY

Hotel ARIA, 1. patro, Tržiště 9, Praha 1 Malá Strana
tel. + 420 773 388 883

Exkluzivní kosmetické studio Bomton - The Art of Beauty se nachází v prestižním pětihvězdičkovém hotelu ARIA v Praze na Malé Straně. Ideální místo pro všechny zákazníky (včetně hotelových hostů), kteří si chtějí dopřát špičkový servis v absolutním soukromí.
V hotelu je možnost parkování.
Ve studiu nabízíme: kosmetické pleťové i tělové ošetření La Prairie, kosmetické poradenství, typologii, depilace, úpravu a barvení obočí, úpravu řas, denní a společenské líčení.

BOMTON FASHION CAFÉ

Štverákova 22, Praha 20 - Horní Počernice,
dopravní dostupnost: BUS č. 273 Černý Most, konečná zastávka Ve Žlíbku
+ 420 281 866 693

www.bomtonfashioncafe.cz

Pro všechny zákazníky z východních lokalit hlavního města Prahy je v poklidné městské části Horní Počernice k dispozici studio Bomton Fashion Café. Kadeřnické a kosmetické studio se nachází hned vedle stylové kavárny. Praktickou návštěvu svého kadeřníka či kosmetičky tak lze pohodlně spojit s příjemným posezením u kávy Lavazza či ochutnávkou dortů italského původu. V nabídce je každodenní menu i speciality podniku. U kavárny je dětské hřiště, pohodlné parkování. Bomton Fashion Café pořádá pravidelně zajímavé akce pro děti i dospělé.
Ve studiu nabízíme: kadeřnické služby, kosmetické ošetření se značkou Juvena, manikúru a pedikúru Essie, gelové nehty, depilaci, brazilskou depilaci.

BOMTON CLINIC

Václavské nám. 43, Praha 1 (Bomton Centrum krásy spa&wellness)
objednávky tel. + 420 734 682 682

V prostorách Bomton Centra krásy je od loňského prosince v provozu nestátní estetické a zdravotnické zařízení Bomton Clinic. V současné době se klinika specializuje na tři hlavní oblasti estetických výkonů, které provádějí odborní lékaři. Vedoucí lékař Bomton Clinic MUDr. Libor Dvořáček je zároveň cévním chirurgem a vedoucím lékařem oddělení cévní chirurgie pražské nemocnice Na Homolce. Specializuje se na oblast miniinvazivní cévní chirurgie a je členem operačního týmu pro výkony v oblasti robotické a hrudní chirurgie.

bomton

Bomton Clinic aktuálně nabízí:

  • operace křečových žil (laserová operace, miniinvazivní operace metodou CHIVA)
  • laserovou depilaci
  • aplikace trvalého injekčního implantátu Meta-Crill™ - okamžité řešení estetických vad na kráse. Korekční vady (např. nosní hřbet, široký nos, zpevnění a zvětšení prsou), omlazovací zákroky (vrásky, rýhy, jizvy, zvětšování rtů, nosoretní rýha...), další zákroky (korekce svraštělého hřbetu rukou, korekce genitálií a hýždí)
Reklama