Představujeme čtyři novinky: Kriolipolýzu, Terapii rázovou vlnou, Lymphastim, Laserovou sprcha... Pomohou vám dostat se do formy!

Kryolipolýza

bomtonTechnologie, která neinvazivně odbourává podkožní tuk a jediná neinvazivní metoda, která prokazatelně ničí tukové buňky. Jediná procedura, která se dá srovnat s klasickou liposukcí.Funguje na bázi řízeného zmrazení podkožní tukové tkáně u problematických partií, jakými jsou například boky, vnější a vnitřní strana stehen nebo břicho, krystalizuje obsah tukových buněk a způsobuje tak jejich rozpad. Odumřelé tukové buňky se pak odplavují z těla přirozenými metabolickými pochody a lymfatickým systémem. Takto ošetřené místo se může znovu zmrazit po 6 týdnech, po 2 týdnech od zmražení jednoho místa se ale může procedura provádět na jiné části těla. Při jednom sezení je přitom možné ošetřit i více než jednu plochu (obě nohy nebo například pravou a levou stranu břicha). Po proceduře můžete v ošetřených místech očekávat postupnou redukci tuku, znatelný efekt se dostaví do dvou měsíců. Ošetření je vhodné pro ty, kteří se chtějí bez rizika a natrvalo zbavit tuku. Výhodou této procedury totiž je, že při zachování zdravého životního stylu a tělesné hmotnosti je, stejně jako u liposukce, efekt trvalý.

Ošetření trvá 45 minut.
Cena za ošetření jednoho místa je 6 000 Kč, za 2 místa pak 9 000 Kč.

Terapie rázovou vlnou

Je rychlou úlevou od bolesti a slouží jako unikátní neinvazivní řešení bolesti muskuloskeletální soustavy. Rázová vlna se může aplikovat v rámci ortopedie, rehabilitace a sportovní medicíny. Na toto ošetření stačí pouze 3 až 4 léčebné procedury, přičemž ošetření jednoho místa trvá jen zhruba 10 minut. Rázová vlna je akustickou vlnou přenášející vysokou energií do bolestivých míst a do vazivové a myoskeletální tkáně se subakutními, subchronickými a chronickými stavy. Tato energie spouští léčebné, regenerační a rekonstrukční procesy ve šlachách a v měkké tkáni. Mezi léčebné účinky patří odstranění bolestivosti (snížení svalového napětí, potlačení spazmů), urychlení hojení (zvýšení produkce kolagenu, zlepšení metabolismu a mikrocirkulace) a obnova
pohyblivosti (rozpouštění vápenatých fibroblastů). Mezi nejběžnější aplikace patří ošetření celulitidy, zpevnění a redukce tukové tkáně.

Ošetření trvá cca. 10 minut.
Cena za jedno ošetření je 950 Kč
(6 procedur stojí 4 800 Kč, 12 procedur pak 8 400 Kč).

Lymphastim

Je lymfodrenážní přístroj pro estetickou a medicínskou praxi, který funguje na principu intermitentní přístrojové komprese (presoterapie). Pracuje spostupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž (lymfatická masáž). Ta aktivuje tok lymfy v lymfatickém systému, který je významnou součástí imunitního systému. Zákazníky je vnímán velmi pozitivně, jako příjemný a účinný druh léčby otoků. Toto ošetření je osvědčenou léčebnou metodou využívanou v rehabilitaci i estetické medicíně; má okamžité viditelné výsledky a tělo není zatěžováno léky. Touto metodou se nejčastěji léčí otékání kotníků, otoky v břiše, syndrom karpálního tunelu, diabetická angiopatie, sklon k infekčním nemocem z oslabení imunitního systému, úponové bolesti, ischemická choroba dolních končetin, porucha látkové výměny v kloubech (artróza, dna), bolesti těla, křečové žíly nebo žilní nedostatečnost a slouží k detoxikaci organismu.

Ošetření trvá zhruba 45 minut dle typu programu.
Cena za ošetření je 390 Kč.

Laserová sprcha

Laserová terapie slouží v dermatologii, gynekologii, ORL, pediatrii, stomatologii a k rehabilitaci. Terapie laserovým paprskem je zejména vhodná k léčbě zranění s větší plochou, kde by použití klasické sondy bylo příliš namáhavé. Používá se při léčbě akné a jiných vad pleti, oparů, ekzémů, léčbě a odstraňování drobných i větších jizev a strií, k léčbě otevřených ran a stavů po operacích a také k léčbě alopecie (vypadávání vlasů).

Doba ošetření je závislá na typu léčby i ploše ošetřovaného místa.
Cena za ošetření je dle typu procedury.

Bomton Spa & Wellness

Václavské nám. 43, Praha 1
Tel: 224 235 609, 773 102 108
www.bomton.cz

Reklama