Seznamte se s novými metodami péče o vaši krásu a zdraví: vizuály a text: Terapie rázovou vlnou, kryolipolýza, lymphastim a laserová sprcha.

TERAPIE RÁZOVOU VLNOU

Za poslední dobu jsem se asi s lepším přístrojem nesetkala. Pro mě jde opravdu o unikátní výrobek, který kombinuje akustické rázové pulzy a zároveň elektrické vlnové formy, které jsou souběžně přenášené do tkáně. Po šesti procedurách jsme nevěřila svým očím. Zaměřili jsme se na zadní a přední stranu stehen a už po třech týdnech se dostavily nevídané výsledky. Díky šokovým vlnám, jak jsem si rázovou vlnu sama nazvala, byla moje kůže mnohem víc zpevněnější. Celulitidu bych na svých nohách hledala asi hodně dlouho. Prostě a jednoduše to, co jsem chtěla, aby zmizelo, tam po třech týdnech opravdu nebylo. Druhý den po proceduře se navíc cítíte tak, jako byste celý den strávili v posilovně nebo jste běhali, vy jste přitom jen pár minut leželi na lehátku a „dřel“ za vás tento unikátní přístroj. Pokud tedy chcete vypadat a hlavně se cítít líp, vřele doporučuji.

Lucie Šilhánová, moderátorka

Je rychlou úlevou od bolesti a slouží jako unikátní neinvazivní řešení bolesti muskuloskeletální soustavy. Rázová vlna se může aplikovat v rámci ortopedie, rehabilitace a sportovní medicíny. Na toto ošetření stačí pouze 3 až 4 léčebné procedury, přičemž ošetření jednoho místa trvá jen zhruba 10 minut.Rázová vlna je akustickou vlnou přenášející vysokou energií do bolestivých míst a do vazivové a myoske letální tkáně se subakutními, subchronickými a chronickými stavy. Tato energie spouští léčebné, regenerační a rekonstrukční procesy ve šlachách a v měkké tkáni. Mezi léčebné účinky patří odstranění bolestivosti (snížení svalového napětí, potlačení spazmů), urychlení hojení (zvýšení produkce kolagenu, zlepšení metabolismu a mikrocirkulace) a obnova pohyblivosti (rozpouštění vápenatých fibroblastů). Mezi nejběžnější aplikace patří ošetření celulitidy, zpevnění a redukce tukové tkáně.

KRYOLIPOLÝZA

Na kryolipolýzu jsem se těšila a byla zvědavá zároveň. Nejdříve mi dívky vysvětlily celý postup a pak jsme šly „na to“. Kometička byla užasná a vše mi dopodrobna vysvětlila. Každé slovo, které řekla, byla pravda a já se cítila úžasně. Začala jsem snít o tom, jak je úžasné bezbolestně zeštíhlet. Procedura, trvající 45 minut na jedné straně bříška a následně i na druhé, utekla jako voda. Odcházela jsem s tím, že se objednám na další, tak aby byl celý úkon dokonalý. Večer jsem zjistila, že mám načervenalé body v místech, kde stroj pracoval, ale bolest jsem neměla. Až po 2-3 dnech jsem cítila na daných místech lehkou bolest při dotyku a z červené barvy byl hematom. Ten po několika dnech spolu s přecitlivělostí ustoupil. Upravila jsem jídelníček, jím 5-6x denně a užívám si mezidobí. V té době navštěvuji lymphastim, který je dobrý na odbourávání celulitidy, a těším se na další kryolipolýzu. Již nyní jsou ale vidět velké výsledky - všechno mé oblečení mi teď doslova padá.

Hana Bendová, personální ředitelka

Technologie, která neinvazivně odbourává podkožní tuk a jediná neinvazivní metoda, která prokazatelně ničí tukové buňky. Jediná procedura, která se dá srovnat s klasickou liposukcí.Funguje na bázi řízeného zmrazení podkožní tukové tkáně u problematických partií, jakými jsou například boky, vnější a vnitřní strana stehen nebo břicho, krystalizuje obsah tukových buněk a způsobuje tak jejich rozpad. Odumřelé tukové buňky se pak odplavují z těla přirozenými metabolickými pochody a lymfatickým systémem. Takto ošetřené místo se může znovu zmrazit po 6 týdnech, po 2 týdnech od zmražení jednoho místa se ale může procedura provádět na jiné části těla. Při jednom sezení je přitom možné ošetřit i více než jednu plochu (obě nohy nebo například pravou a levou stranu břicha). Po proceduře můžete v ošetřených místech očekávat postupnou redukci tuku, znatelný efekt se dostaví do dvou měsíců. Ošetření je vhodné pro ty, kteří se chtějí bez rizika a natrvalo zbavit tuku. Výhodou této procedury totiž je, že při zachování zdravého životního stylu a tělesné hmotnosti je, stejně jako u liposukce, efekt trvalý.Ošetření trvá 45 minut.

LYMPHASTIM

Lymphastim se dá použít na velké množství problémů - od odstrňování celulitidy, přes detoxikaci organismu až po různé zdravotní problémy. Moje první slova byla: tento stroj asi potřebovat nebudu. Jím totiž vcelku zdravě, mám sotva 50 kilogramů a že bych trpěla nějakými bolestmi, se také nedá říct. Poslechla jsem jednu z masérek, která mi vysvětlovala, jak úžasné je kombinovat různé typy strojů a procedury na nich, že rázová vlna se dá použít právě s lymphastimem a že obě tyto procedury mohou skvěle vyplnit mezidobí kryolipolýzy a také o tom, jak se tyto stroje běžně používají v medicíně. Svá slova zakončila tím, že třeba právě Lymphastim je vhodný pro každého a každý najde problém, se kterým dokáže pomoci, a hned se zeptala, zda nemám nějaké bolesti. Vzpomněla jsem si na kolena, která mi občas „ vyskočí“. Tím trpím asi dva roky a je to velmi bolestivé. Bylo pro mne milým zjištěním, když jsme našli léčbu úponů ve svalech. Po první proceduře, která trvala zhruba 30 minut a probíhala tlakovými masážemi, jsem cítila tlak nad koleny a pocit, jako bych cvičila, přitom jsem ale měla obě nohy příjemně lehké. Dnes mám za sebou 6 návštěv, koleno zatím drží „ kde má“ a já mám pocit, že je zpevněné. Děkuji dívkám, že i pro mne našli využití - a jak skvělé!.

Michaela Dudášová, šéfredaktorka

Je lymfodrenážní přístroj pro estetickou a medicínskou praxi, který funguje na principu intermitentní přístrojové komprese (preso-terapie). Pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž (lymfatická masáž). Ta aktivuje tok lymfy v lymfatickém systému, který je významnou součástí imunitního systému. Zákazníky je vnímán velmi pozitivně, jako příjemný a účinný druh léčby otoků. Toto ošetření je osvědčenou léčebnou metodou využívanou v rehabilitaci i estetické medicíně; má okamžité viditelné výsledky a tělo není zatěžováno léky. Touto metodou se nejčastěji léčí otékání kotníků, otoky v břiše, syndrom karpálního tunelu, diabetická angiopatie, sklon k infekčním nemocem z oslabení imunitního systému, úponové bolesti, ischemická choroba dolních končetin, porucha látkové výměny v kloubech (artróza, dna), bolesti těla, křečové žíly nebo žilní nedostatečnost a slouží k detoxikaci organismu. Ošetření trvá zhruba 45 minut dle typu programu

LASEROVÁ SPRCHA

Právě v období, kdy jsme zkoušeli nové přístroje, se mi na horním rtu vytvořil opar. Nabídla jsem se tedy na laserovou sprchu. Celá procedura trvala 6 x 10 minut. Opar se začal ztrácet už při prvním ošetření a během dalších úplně zmizel. Laserová sprcha funguje i preventivně a já musím potvrdit, že se mi od té doby žádný další nevytvořil.

Dagmar Jindrová, vedoucí masérka

Laserová terapie slouží v dermatologii, gynekologii, ORL, pediatrii, stomatologii a k rehabilitaci. Terapie laserovým paprskem je zejména vhodná k léčbě zranění s větší plochou, kde by použití klasické sondy bylo příliš namáhavé. Používá se při léčbě akné a jiných vad pleti, oparů, ekzémů, léčbě a odstraňování drobných i větších jizev a strií, k léčbě otevřených ran a stavů po operacích a také k léčbě alopecie (vypadávání vlasů). Doba ošetření je závislá na typu léčby i ploše ošetřovaného místa.

bomtonBomton studia a.s.
Václavské nám. 43
110 00, Praha 1
www.bomton.cz

Bomton Spa & Wellness
Václavské nám. 43
Praha 1
Tel.: 224 235 609, 773 102 108
centrumkrasy@bomton.cz

Reklama