Mezinárodní soutěž Bomton Cup, soutěž o nejlepší změnu image, má za sebou již svůj 6. ročník! Z dvoudenního semifinálového klání bylo porotou na konci května vybráno 13 finálových týmů, které předvedly svůj kadeřnický um na velkolepé megashow 14. října v Hudebním divadle Karlín. Akce se zúčastnilo mnoho známých osobností, mimo jiné také Leoš Mareš, Jiří Korn a Helena Zeťová. Večerem provázel Vladimír Hron a Lucie Černíková.

Do základního kola se přihlásilo celkem 250 soutěžních týmů z České a Slovenské republiky ve složení kadeřník, vizážista a stylista. Z tohoto počtu zvolila odborná porota do semifinálových kol 27 soutěžních týmů, které na konci dubna přijely změřit své umělecké síly do Prahy. Každému týmu byla losem přidělena neznámá modelka a úkolem soutěžících bylo „přetvořit“ ji tak, aby výsledná proměna korespondovala nejen s typem modelky, ale také s jejím charakterem.

Z tohoto semifinále vzešlo 13 finálových týmů, jejichž práci mohli diváci ocenit 14. října v Hudebním divadle Karlín. Kromě toho, že měli možnost na vlastní oči spatřit práci profesionálů z oblasti krásy, mohli se těšit také z vystoupení mnoha osobností českého hudebního nebe – Jiřího Korna a jeho 4tetu, Heleny Zeťové, Vladimíra Hrona, Lucie Černíkové a taneční skupiny světového formátu Dance 2XS Prague. Na programu večera, kterým provázel Vladimír Hron společně s Lucií Černíkovou, byla také Hair show Art teamu Bomton a Hair show Radikální Sekce Bomton. Vítěze přijel v luxusním voze až na pódium slavnostně vyhlásit Leoš Mareš.

První až třetí cenu udělila porota složená z laického, mediálního i odborného publika. V průběhu večera byla dále vyhlášena Cena diváků, Cena měsíčníku Hair and Beauty a Cena Steilmann za kompletní look. Součástí programu byla i tombola, jejíž vítěz získal týdenní zájezd do Las Vegas pro dvě osoby! Nemalé ceny odnesl i vítěz soutěže: kadeřnická stáž v Paříži v hodnotě 100 tisíc Kč, vůz Ford Fiesta či balíček kosmetiky Zepter a řadu dalších hodnotných cen.

Vítězný tým č. 3

Před proměnou:     Po proměně:

Výsledky Bomton Cup 2008:


1. místo:
Tým č.3, Most – modelka hotel Angelo
Kadeřnice: Andrea Peluňková
Vizážistka: Iveta Brunová
Modelka: Petra Řiháčková


 

2.místo:
Tým č.11, Hradec Králové
Kadeřnice: Petra Korelová Koppová
Vizážistka: Eva Molínová
Modelka: Irena Holčáková

 

 

3.místo:
Tým č.13, Třebíč
Kadeřnice a vizážistka: Petra Jurová
Modelka: Petra Kučerová


 

 

Cena Diváků:
Team č.2, České Meziříčí
Kadeřnice a vizážistka: Ilona Fryntová
Modelka: Jana Juříková

 

 

Cena Steilmann za totální look: 
Tým č.12, Ostrava – modelka Expresradio
Kadeřnice: Dana Hauptová
Vizážistka: Lenka Rudínská
Modelka: Jitka Chmelová


 

Cena Gala Trophy časopisu Hair and Beauty:
Tým č.4, Banská Bystrica – modelka Glanc
Kadeřnice: Zuzana Falťanová
Vizážista: Silvia Čiefová
Modelka: Markéta Dědičová


 

Více se dozvíte na stránkách www.bomtoncup.cz

 

Reklama