NOVÉ MASÁŽNÍ BALÍČKY OD DUBNA 2011

massage

UŽIJTE SI 120 MINUT TOTÁLNÍ RELAXACE!

Chvíle dokonalého uvolnění, které pohladí vaši duši a rozmazlí vaše tělo.
Každý masážní balíček zahajuje čajový obřad, který navodí pravou relaxační atmosféru. Následuje ošetření vašeho těla kvalitní lázeňskou kosmetikou THALASPA. Každý balíček kombinuje několik procedur, které představují neobyčejný smyslový prožitek. Doba trvání masáží je 120 minut.

DE LA MER FOR WOMAN ... hydratace a výživa

Luxusní masážní balíček, který zahrnuje peeling celého těla mořskou solí, omytí pokožky celého těla teplým tonikem, dále jemnou masáž olejem a na závěr aplikaci hydratační masky z Mrtvého moře na celé tělo. Cena: 2 090 Kč.

LUXUSNÍ ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ ... výživa, regenerace a revitalizace

V tomto delikatesním balíčku si vychutnáte peeling z kokosu s kokosovým olejem, omytí pokožky celého těla teplým tonikem, čokoládovou masáž a závěrečné ošetření těla čokoládovým máslem. Cena: 1 790 Kč.

ENERGY HERBAL MASÁŽ ... to nejlepší z přírody pro vaše tělo

Nádherná vůně bylinek potěší vaše smysly - balíček zahrnuje relaxační masáž těla masáž obličeje teplým čerstvým bylinným olejem vašeho výběru. K výběru z několika druhů oleje (levandule, meduňka, rozmarýn apod.). Cena: 2 090 Kč.

RELAX BEAUTY SPECIAL ...relaxační aromatická masáž

Kompletní relaxace vašeho těla se skládá z koupele královny Kleopatry (růžové poupata + růžový olej + mléčná bílkovina), peelingu nohou a rukou, relaxační aromatické masáže celého těla a tělového zábalu. Cena: 2290 Kč.

SPECIÁLNÍ MASÁŽE PRO MUŽE:

MANIA FOR MAN (120 min)

V masážním balíčku je zahrnuto sprchování, masáž zad a chodidel horkými kameny a bylinným olejem a závěrečné ošetření chodidel a rukou pěstícím krémem. Cena 1 490 Kč.

PURE OCEAN FOR MAN (120 min)

Po očišťující koupeli následuje peeling nohou a rukou z mořské soli a dále kompletní relaxační masáž celého těla osvěžujícím olejem. Cena 2 290 Kč.

NÁŠ TIP: WORKING BREAK (30 min) - zbavte se rychle únavy a zbytečné bolesti!

Masáž zad, šíje a plosek chodidel účinně snižuje svalové napětí a zklidňuje centrální nervovou soustavu. Cena: 850 Kč.

BOMTON CENTRUM KRÁSY SPA&WELLNESS, Václavské nám. 43, Praha 1,
tel. 224 235 609, 773 102 108
centrumkrasy@bomton.cz

Reklama