Máte-li právě teď pocit, že Vám docházejí síly, které přesto stále nutně potřebujete, že Vaše tělo vyžaduje novou dávku vitality, že Vaše mysl touží po povzbuzení a Vaše duše po pohlazení, zkrátka… že máte chuť prožít něco výjimečného, neostýchejte se vyslovit svá přání. Nechte promluvit Vaši vnitřní krásu.

Existují nespočetné definice krásy. Oslnivá, uhrančivá, podmanivá, ušlechtilá, vyzývavá krása… každá má svůj význam. Jaká je však krása charakteristická pro člověka? Rozhodně vychází ze dvou základních podstat, jimiž jsou vnitřní a vnější krása, které se navzájem prolínají a doplňují. Vnější krása je tak, kterou lze měnit, korigovat, libovolně si s ní hrát. Vnitřní krása vychází z našeho nitra. Je součástí naší identity, kterou skrze tělo promítáme do okolního světa. Vyzařujeme-li vnitřní krásu, znamená to, že žijeme v harmonii sami se sebou a cítíme se dobře. Krása těla i duše jdou spolu ruku v ruce odedávna. Neexistuje důvod, proč tento vzácný odkaz nenásledovat i dnes.

Bomton studia jdou ve své vizi mnohem dále. Naší filosofií je definitivní naplnění představy o komplexní kráse a maximální spokojenosti všech klientů. Jako garant kvalitního servisu, který je postaven na odborné expertíze všech členů týmu a vzájemném dialogu se zákazníkem, nabízíme cílený a nanejvýše efektní způsob, jak dosáhnout maximálního souznění vnitřní i vnější krásy. Kompletní vnější proměnu v souladu s osobností zákazníka nabízí servis Top Image. Nechat promluvit vnitřní krásu je cílem Instituce TOP RELAX. Máte-li chuť prožít něco výjimečného, odměňte se a nechejte se unášet na vlnách vrcholné relaxace.

TOP RELAX, speciální servis wellness&spa, kosmetické a vlasové péče, Vám garantuje nejen výsledné zkrášlení, ale především neobyčejný smyslový prožitek, zahrnující absolutní relaxaci a blahodárné uvolnění. Vaše tělo je zregenerováno a Vaše mysl se rozjasní a osvěžujícím přílivem nové energie. To vše v pohodlí a komfortu Bomton Centra krásy, kde pouze stačí odevzdat se do rukou odborníků na péči, kteří jsou připraveni splnit každé vaše přání.
Váš personalizovaný program je jako scénář, jehož se vy stáváte režisérem. Naším prvořadým přáním je, abyste si svůj vysněný odpočinek a chvíle pohody užívala od prvopočátku. Nepřipustíme žádní narušení průběhu Programu.

Čas, který nám věnujete, je pouze Váš. Každý náš zákazník si může zvolit ze šesti speciálně připravených programů, které zahrnují vždy péči o tělo v podobě buď zábalů nebo masáží, dále kosmetické ošetření obličeje (u mužů včetně krku) manikúru a pedikúru a dále péči o vlasy s luxusní kosmetikou Kérastase Paris včetně vlasové masáže.

Připravili jsme pro Vás:

TOP SECRET
Program zahrnuje:
Výživné a zpevňující ošetření LA PRAIRIE (celé tělo), kaviárové ošetření LA PRAIRIE (obličej), manikúra a pedikúra (včetně lakování), Obřad Kérastase Paris (vlasová péče s masáží)

FOREVER YOUNG
Program zahrnuje:
Lázeň královny Kleopatry (koupel z růžových lístků + smetanovo-medový zábal + peeling brusinkový nebo z vinné révy), medová masáž, buněčné hydratační ošetření LA PRAIRIE, manikúra a pedikúra (včetně lakování), Obřad Kérastase Paris (vlasová péče s masáží)

SWEET SURPRISE
Program zahrnuje:
Čokoládové opojení (čok. koupel + zábal + peeling), oxygenotherapie + kosmetické ošetření JUVENA, manikúra/pedikúra (dle výběru) včetně lakování, Obřad Kérastase Paris (vlasová péče s masáží)

HOT ROLLING STONES
Program zahrnuje:
Masáž s lávovými kameny, kosmetické ošetření oxygenotherapie, manikúra/pedikúra (dle výběru) včetně lakování, Obřad Kérastase Paris (vlasová péče s masáží)

ORIENT INSPIRATION

Program zahrnuje:
Thajská masáž s olejem, harmonizující ošetření s kosmetikou JUVENA, manikúra/pedikúra (dle výběru) včetně lakování, Obřad Kérastase Paris (vlasová péče s masáží)

MAN´S PARADISE
Program zahrnuje:
Thajská masáž s olejem, zpevňující hydratační ošetření LA PRAIRIE (obličej, krk), manikúra/pedikúra (dle výběru) včetně lakování, Obřad Kérastase Paris (vlasová péče s masáží)

Více na www.bomton.cz 

To vše můžete zažít v pohodlí a komfortu Bomton Centra krásy Praha, Václavské náměstí pasáž Jalta.