Rodina studií Bomton se rozrůstá! V současné době se dokončuje rozsáhlá rekonstrukce prostor

navazujících na vlasové studio Jalta, ve kterých bude otevřeno jako první svého druhu Bomton Centrum krásy. V luxusním prostředí, které vytváří osvědčený tým architektonického ateliéru Ratus Sum, budou na vysoké profesionální úrovni nabízeny služby ve wellness stylu.

 

 

Jak se zastavuje čas?

Hodiny odměřují každému z nás stejně.Ovšem to, jak se to na nás podepisuje,jestli přiměřeně s věkem přibývají i vrásky a další nepříjemnosti, už záleží předevšímna osobním přístupu k životu.Na malém náměstíčku v relaxačním Centru krásy jako by se čas zastavil. Můžetese tu pohodlně usadit do křesílka a pozorovat poklidné dění kolem. Prohlížet lákavé výlohy, nakoupit si výborné značkové kosmetické výrobky Trucco či si dopřát ze široké nabídky nápojů u baru. Příjemně čekat na začátek své procedury, která s bojem proti času zásadně pomůže. Co všechno si zde můžete dopřát? Především tu najdete kosmetický salon, který splní vaše nejnáročnější požadavky. Ve třech prostorných kosmetických kabinkách, samozřejmě vybavených sprchovým koutem, si budete moci vybrat ošetření přípravky z pleťové i tělové řady La Prairie nebo Juvena. Pro dokonalý vzhled nehtů manikérky používají značky Jessica a LCN. Pedikúru bude možné volit mezi mokrou cestou nebo kombinovanou se suchou, v nabídce je i modeláž gelových nehtů.

 

Toužíte po mimořádné péči?

K dokonalému tělu mohou pomoci speciální přístrojové techniky. Dermosonic je založen na ultrazvuku, akupresuře a bojuje proti celulitidě. Corpo díky působení střídavých a stejnosměrných proudů formuje a nemodeluje postavu.

Nejžhavější novinkou je semipermanentní (odrůstá společně s přírodní řasou) prodlužování a zahušťování řas, Xtreme Lashes. Můžete si vybrat nejen typ, délku, ale i barvu řas. Lze je melírovat a ozdobit kamínky od firmy Swarovski.

Rodina studií Bomton se rozrůstá! V současné době se dokončuje rozsáhlá rekonstrukce prostor navazujících na vlasové studio Jalta, ve kterých bude otevřeno jako první svého druhu Bomton Centrum krásy. V luxusním prostředí, které vytváří osvědčený tým architektonického ateliéru Ratus Sum, budou na vysoké profesionální úrovni nabízeny služby ve wellness stylu.

 

Speciální nabídka zahrnuje trvalou na řasy, depilaci cukrovou pastou, vizážistku a poradenství, permanentní make-up třetí generace vhodný k využití i po ablaci prsu. Body painting z rukou našich odborníků vydrží 5 - 6 dní, máte možnost výběru hypoalergenních barev, včetně zlaté, stříbrné a tzv. UV efektu. Aplikace nástřiku trvá 10 až 15 minut, záleží na náročnosti obrázku. Samozřejmě nechybí ani servis pro nevěsty, včetně floristické služby firmy Home Decor, která provádí výzdobu interiérů k různým příležitostem. Dále jsou připraveny masáže thajské, lymfatické, klasické, horkými lávovými kameny, vanové koupele – čokoládové, pivní… Milovníkům krásného opálení poslouží čtyři solária, dvě vertikální a dvě horizontální. Pro úplné sladění těla i ducha nechybí ani špičkově vybavené fitness. Pod vedením profesionálních osobních trenérů nabízíme individuální tréninkový program – hubnutí a tvarování postavy, rehabilitace, cvičení pro těhotné. Rovněž budou probíhat hodiny jógy.

Pro lehké občerstvení slouží bar s pestrou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, fresh koktejlů, fitness nápojů. Tři místa tu jsou vyhrazena pro kuřáky. Pobyt klientům zpříjemňují LCD obrazovky, na kterých běží hudební i fashion TV kanály, prezentace Bomton studií a jejich partnerů. WiFi připojení je zdarma.

Více inspirace najdete na stránkách www.bomton.cz

 

 

 
Reklama