Začíná nepříjemné podzimní počasí, a to je čas, kdy se mnohonásobně zvyšuje riziko výskytu chřipkových onemocnění.
Náhle oslabený organismus je nutné účinně chránit.

Výsledky nezávislých studií potvrzují účinnost souběžného užívání vitaminu C a zinku v boji proti chřipce a nachlazení.
Účinky vitaminu C a zinku se vzájemně doplňují, a výrazně tak posilují imunitní systém člověka.

Akční nabídka MegaCéčko 100 tablet a Zinek 30 tablet zdarma
Jedinečná kombinace MegaCéčka (vitamin C 600 mg s vynikající pomerančovou, jahodovou nebo citrónovou příchutí) se zinkem vám pomůže přemoci začínající nachlazení či chřipku.

Dostatečný příjem vitaminu C zvyšuje odolnost proti nachlazení a infekcím především v období stresu, při zvýšených fyzických výkonech, v období chřipkových epidemií a snížené obranyschopnosti organismu.
Zinek příznivě ovlivňuje imunitní systém a významně podporuje účinek vitaminu C.
Současné užívání vitaminu C a zinku je velmi účinná prevence propuknutí infekčních onemocnění, ať již jsou způsobeny viry nebo bakteriemi.
Vitamin C představuje 80 % lidské potřeby vitaminů, ale člověk si ho nedokáže sám vytvořit, a proto je odkázán na potravinové zdroje.

Megacéčko představuje zvýšenou dávku vitaminu C, kterou jako antioxidační ochranu potřebují zejména kuřáci, těhotné a kojící ženy nebo lidé žijící ve znečištěných oblastech. Potřeba vitaminu roste při stresových stavech.
Preventivně působí proti rýmě a nachlazení, v organizmu umožňuje vstřebávání železa, napomáhá hojení ran a popálenin, působí na snížení krvácivosti dásní. Posiluje odolnost člověka, eliminuje účinek různých rakovinotvorných látek a pomáhá regulovat hladinu cholesterolu v krvi.

Pokud si teď půjdete koupit do lékárny MegaCéčko (30 nebo 100 tbl., případně MegaCéčko retard), můžete se nejen obrnit proti chřipce, ale také vyhrát zájezd na exotickou Madeiru!

Vše se dozvíte z pravidel soutěže, která jsou popsaná na přelepce tohoto výrobku nebo také na www.walmark.cz.
Pokud se vám nechce zvedat se ze židle, popřípadě nestíháte nákupy, můžete si MegaCéčko objednat on-line hned teď díky tomu, že Žena-in spolupracuje se stránkami Lékárna.cz dokonce ještě s 3% slevou pro vás!
Klikněte SEM (slevový kód: ZENA-IN) a objednejte si, pokud máte zájem :-))) a pokud na vás leze chřipka!

O vitaminech firmy Walmark si můžete přečíst více na stránkách www.walmark.cz
Navíc máte i další možnost si každý z výrobků Walmark objednat na dobírku, buď přímo na uvedených stránkách, nebo prostřednictvím bezplatné infolinky 800 / 141 141.