První čtenářkou, která dnes přispěla k tématu je Silvamrva. Užila si hodně nepovedené rande, při kterém hrály hlavní roli boloňské špagety, tedy jejich neumělá konzumace...

K jakému trapasu může dojít na rande s boloňskými špagetami? To vám prozradí čtenářka Silvamrva...


Dobrý den za život jsem měla párkrát rande, ale na jedno se zapomenout nedá. Michala jsem znala krátce, ale když mne pozval na rande byla jsem ráda, líbil se mi. Rande mělo probíhat v restauraci, kde mě pozval na oběd. Měla jsem hroznou trému a bála jsem se abych něco nepokazila. Servírka nám podala jídelní lístky a já v něm začala zmateně listovat, nevěděla jsem co si dát abych nevypadala hloupě. V tom mě napadla myšlenka, řekla jsem že si dám to co on, vzápětí přišla servírka. Když jsem slyšela jak Michal objednává 2krát Boloňské špagety hned jsem věděla, že to bude trapas. Zrovna špagety? říkala jsem si v duch, mezi lidmi je neumím jíst!!! Když to přinesla už nebylo návratu, musela jsem to chtě nechtě začít jíst. Do ruky jsem tedy vzala vidličku a začala jsem motat první sousto. Omáčka šplouchala všude možně po stole, kousek špagety přistál i v Michalovým talíři. Podíval se na mě a řekl, že je to O.K, ale ten jeho výraz:))) Musela jsem se zvednout od stolu a odskočit na záchod, při pohledu na sebe v zrcadle se mi chtělo brečet, pusu jsem měla tak špinavou, že ani malé dítě by se tak neumazalo při lízání zmrzliny. Špagetu jsem našla na botě, ve vlasech. Když jsem se vrátila ke stolu Michal řekl: Kdybych věděl, že ti to nechutná objednal bych něco jiného, když tak plýtváš. V tu chvíli jsem se chtěla propadnout hluboko do země. Jednoduše trapas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hezký den,
Silvamrva

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16.7.2013: Příprava na rande

Geneze tohoto tématu je zajímavá. Kamarádka Radka mi vyprávěla, jak se chystala na jedno rande. Kterak se šminkovala, vyčesávala si vlasy, trhala obočí, zkrátka na sobě vytvořila hotové sochařské dílo, aby pak rande skončilo katastrofou. A tak mě napadlo téma: Příprava na první rande.

Pak mi Klárka v práci řekla, že příprava na rande je obecně zajímavé téma a nemusí jít jen o první.

No a když jsem dával do kupy Radčin příběh (můžete si ho přečíst dnes ve vydání), došlo mi, že pointa je hlavně v trapasu, který se stal. A tak mi k tomuto tématu pište své příběhy o tom...

  • Jak jste se chystala na své (první, nebo jiné důležité) rande a jak to nakonec dopadlo?

Příběhy mi zasílejte do redakčního e-mailu:

Za svůj příspěvek můžete získat hezký dárek, totiž hru Kama Poker od Albi. Tedy pokud ho pošlete do uzávěrky tématu 16.7.2013, 15.00 hodin a bude uveřejněn v novinkách magazínu.

poker

Reklama