5cf4df9e88167obrazek.png
Je dobré být připravený na různé drobné zádrhele na nadcházejících prázdninových cestách. Třeba případě bolestivé modřiny. Není to konec světa, ale může bolet a také si většinou přejeme, aby rychle zmizela. Nebo špatně šlápnete na lesní pěšině, kotník se přihlásí prudkou bolestí a začne otékat. Bouchnete se do kolene, lokte či hlavy. Spadnete z kola na mokré cestě…

A co v případě, kdy namožené svaly po dlouhé chůzi či běhu hlásí, že je čas na odpočinek a vy chcete jít dál? Cítíte bolest v zádech a nohách, ale máte před sebou ještě dalekou cestu do horské chaty, na vrchol kopce či domů... Navíc jste slíbili dětem výlet podél pobřeží a na kole vás čeká ještě mnoho kilometrů. Vzdáte to? Není potřeba ztrácet naději před cílem, není třeba brát sobě i dětem radost z pohybu.

Nabídněte tělu šetrnou pomoc

Víte, že některé léčivé byliny se tradičně užívají pro rychlou úlevu od bolesti při pohmožděninách, podvrtnutých kotnících, modřinách či od bolesti svalů? Navíc rostou všude kolem nás. Jsou to například: prha arnika, heřmánek lékařský, sedmikráska chudobka, kostival lékařský či měsíček lékařský. Jejich kombinace je ideálním řešením pro všechny, kdo vyhledávají spíše přírodní léčbu. Jestli že se tedy chystáte na dovolenou nebo na výlet a balíte si SOS cestovní lékárničku, mohla by se vám taková pomoc při drobnějším úrazu hodit. A nemusíte všechny ty bylinky sbírat, sušit, louhovat…

5cf0e963efd32obrazek.png

Traumeel to udělal za vás a mohl by vám právě v případě lehkých nebo středně závažných poraněních pohybového aparátu pomoci.

Aplikace je snadná, jednoduše několikrát denně naneste na bolavé místo, na podlitinu či bolavé koleno a dejte tělu šanci přirozeně regenerovat. Tento léčivý přípravek je navíc vhodný i pro děti a je k dostání bez receptu v lékárně.

Kdy navštívit lékaře?

Pokud máte výrazné bolesti, jeli silný otok v místě poranění či zhmoždění, objeví-li se horečka či nedojde-li ke zlepšení do 7 dnů.
5cf0e980c6df6obrazek.png

Traumeel mast je léčivý přípravek k vnějšímu použití.

Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Reklama