ibalgin

Módní doplňky se nevyhýbají žádnému odvětví. Nový stylový a přitom prakticky obal dostane i oblíbený pomocník proti bolesti, využitelný hlavně pro ženy. Jednoduchý blistr na jedno platíčko Ibalginu® zajistí ženě mít vždy po ruce účinné řešení od bolesti. Tento elegantní doplněk bude od září dáván jako pozornost zdarma ke každému zakoupenému balení Ibalginu.

Ibalgin pomáhá od bolesti už od roku 1979. Loni se u nás prodalo 7,4 milionu balení, což je neuvěřitelných 248 milionů tabletek! Jinými slovy tento léty osvědčený růžový zázrak pomohl za jediný rok od 248 milionů bolestí.

Výhodou Ibalginu je široké spektrum užití. Uleví nejen od bolesti zad, kloubů, svalů, zubů, ale i od menstruační bolesti. Bolest odezní už do 30 minut po požití látky a plný účinek trvá 4-6 hodin. Právě z tohoto důvodu je mnohými lékaři doporučován jako lék první volby při projevech bolesti. A jako takový lék by měl být neustále k dispozici, nejlépe jako součást dámské kabelky. Proto od září tohoto roku bude Zentiva jako dárek, ke každému balení Ibalginu, dávat zdarma elegantní ochranný obal na jedno platíčko léků. Tento obal je možné si také objednat na webových stránkách www.ibalgin.cz, a tak může mít každá žena v kabelce vždy po ruce praktické balení účinného léku od bolesti.

Spotřebitelé se ale nemusí bát, že zatíží svůj organizmus. „Ibalgin není návykový, a proto je zcela bezpečný. Do 24 hodin od poslední podané dávky je biotransformován a vyloučen do moči. Nadále je monokomponentní. To znamená, že obsahuje pouze jednu účinnou látku. Může tak konkrétně zacílit na určitý druh bolesti a navíc nezatěžuje organizmus jinými látkami, které tělo momentálně nepotřebuje a které mu tedy nepomohou,“ říká MUDr. Marek Hakl, PhD - Vedoucí lékař Centra pro léčbu bolesti ARK FN u sv. Anny v Brně.

Ibalgin si každý spojuje s jeho růžovou barvou a v podobném duchu je i design obalu. Jednoduché a příjemné linie, doplněné touto barvou, mají jedno jasné poselství: rychlá a spolehlivá úleva s produktem, který znáte, kterému důvěřujete. V emoční rovině růžová barva asociuje optimismus, štěstí, mládí a radost ze života. Vzpomeňme například „růžové“ brýle. Ženy přitom vnímají bolest odlišně. Od narození se potýkají s migrénami, menstruačními bolestmi, prožijí porod. Bolest je pro ně přirozená, nepříjemná součást života. Ale proč by si měly nechat brát elán do života právě bolestí, když řešení je tak snadné. A nyní i elegantní.

Reklama