Dobrý den ženy-in,

Když jsem chodila na střední do třeťáku, byla strašná móda mít v uších víc jak jednu náušnici, a tak jsme přemýšlely s kámoškama, kde si nechat uši propíchnout. Jedna možnost byla doktor, nebo tenkrát nastřelovali náušnice i v obchoďáku, tak proč chodit k doktorovi, že? Tak jsme si řekly, že do toho půjdem.

Výsledek byl ten, že nám sice náušnice nastřelili, ale bolelo to jako čert a navíc místo zlaté, která by se prý měla dávat do čerstvě propíchnutého ucha, jsme dostaly jen pozlacené náušnice. Takže doma mně ještě čekalo vytažení náušnice a boj s tím, abych dala do ucha zlatou. Kolikrát si říkám, jestli to stálo za to, ale tehdy asi jo.

No, nicméně až jsem se z toho zážitku otřepala, tak jsem si řekla, že by to chtělo ještě jednu dírku v uchu. Nevím, jak nás to tehdy napadlo, ale jedna spolužačka měla mámu zdravotní sestru, takže nebylo složité sehnat jehlu. No a když byla velká přestávka ve škole, tak jsme prostě vydesinfikovaly jehlu a kámoška mi propíchla ucho, honem nasadila náušnici a natřela ucho silnou vrstvou framykoinové masti a bylo to. Nikdy nezapomenu na to, že další hodinu byla zrovna čeština a já se modlila jen ať nejsem vyvolaná, protože bych asi ani nemohla stát u tabule, jak mě to ucho bolelo.

Tím skončily moje experimenty s piercingem, nevím, jestli jsem dostala rozum nebo co se stalo, možná už nebyl čas něco vymýšlet, maturita byla před náma, a pak jsme se všichni rozprchli do různých koutů světa.

Každopádně jsem nosila náušnice ve všech těch dírkách tak dva, tři roky a teď si je nechávám víc jak deset let neúspěšně zase zarůst. :-))

Přeji krásný den
Sweety77


Děkujeme za pěkný příspěvek :).

Tak to já nosím náušnice ve všech třech dírkách a ještě uvažuju o jedné, nahoru do ucha... A možná obočí :).

Kolik dírek máte Vy, ženy-in? ;) A nosíte v nich náušnice, nebo piercing? Jak rychle Vám zarůstají? A máte nějaké dobré rady, co se piercingu týče?

Napište nám na redakce@zena-in.cz!