Milujete tanec, hudbu a rády si zacvičíte? Pak přesně pro vás je určený nový fitness program s názvem BOKWA. Pojďte se nechat strhnout rychlými rytmy a udělejte si ze života radost! Protože jak se říká, ve zdravém těle, zdravý duch! 

BOKWA Fitness přivedl na svět jeden z nejznámějších mezinárodních fitness instruktorů Paul Mavi, který patří mezi nejvyhledávanější fitness trenéry v Los Angeles a založil také skupinu Group Fitness Instructor. Prvních 8 let se BOKWA cvičila pouze na Paulových soukromých hodinách, ale na začátku roku 2012 se začala postupně rozšiřovat do celého světa.

cc

Foto:Facebook.com

V čem BOKWA spočívá?

Nezvládáte taneční choreografie, které jsou například využívané na oblíbené Zumbě? Pak vás BOKWA jistě bude bavit! Kroky BOKWA jsou strukturovány na základě tvarů písmen a čísel, a proto tedy nevyžaduje žádné počítání kroků jako tradiční cviky na 8 dob, které se využívají ve většině fitness a tanečních programech. Stačí vám tedy pouze cítit hudbu a jen se volně pohybovat do rytmu.

Jak lekce probíhá?

Při lekcích se můžete těšit na mix nabíjejících tanečních kroků na energickou latinsko-americkou hudbou počínaje a hip-hopem konče. Na prvních lekcích začnete obvykle jednoduchými kroky ve tvaru číslic 1 a 3, a písmeny L, C nebo O. Neustálým opakováním se postupně dostaneme k těžším krokům, které budete jedinečným způsobem kombinovat. Lekce jsou určeny pro všechny (nezáleží na tanečním nadání, fyzické zdatnosti či na věku).

Jak se lekce líbí pravidelným účastníkům?

„BOKWA je super, strašně mi vyhovuje, že se nemusím už pochvíli soustředit na lektora a jedu si podle sebe!“ Jana 25 let

„Je to skvělý způsob, jak se odreagovat na super hudbu a můžete hlavně vypnout!“ Radka 38 let

„BOKWA mě strašně baví. Chodím i na zumbu, ale tam musím přemýšlet nad choreografií, což mě u tohoto stylu zbytečně nevyrušuje a hlavně se zapotím.“ Lenka 18 let.

„Moc mě BOKWA baví, zhubnul jsem už 10 kg, je to pořádná makačka.“ Michal 35 let

Čtete také:

Reklama