Milá redakce, vážené ženy-in! Přeji Vám krásné středeční ráno. Jistě znáte povídačku o středě a jak se zdá, dnes to bude spíše "středa - pusy je třeba". :-) Pokud mi paměť dobře pracuje, tak o moji první pusu jsem si řekla. S odstupem času nechápu, jak jsem mohla být tak odvážná.
Může to být tak 20 let zpátky... Bratr měl zakoupenou chalupu se zahradou a já na ní s rodiči den co den jezdila "pracovat". Přes ulici byl stejně starý klučina, Libor. Docela jsme se zkamarádili. Jednou jsme si hráli na zahradě, podruhé na nedalekém poli sbírali léčivé byliny a pak tak v seknici oné bratrovy chaloupky. Po předchozích obyvatelích tam bylo věcí, to byste koukali! :-) A byla tak taky pružinová postel - mírně narezlá, prohlá - leč jako trampolina ideální. Parádně jsme na ní dováděli. Nevím, který z čertíků mne popíchl, když jsem si jednoho dne na tu "trampolínu" lehla a řekla Liborovi: "Jsem Šípková Růženka a jestli mi nedáš polibek, tak si s Tebou nebudu hrát."

To bylo poprvé a (pokud paměť úmyslně neselhává) naposledy, kdy jsem si o pusu řekla -  a co je hlavní, taky jsem ji dostala. :-)

Pár okamžiků jsem měla výčitky, že jsem něco takového podnikla. Věřím, že Libor by si na to nevzpomenul, ale mě se to navždy zarylo do paměti.

I dnes mi příhoda na tváři vykouzlila úsměv a je mi milou vzpomínkou.

Líbání a pusinkování zdar, zdraví Vás Šípková Růženka (bokul)

PS: Vůbec si neumím představit, co by bylo, kdyby mi Libor tu pusu nedal... Možná bych tam spala do dnes. I když chalupu už dávno nestojí... :-)

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

 


GoldwellNo tak tomu se říká odvaha, ale tenhle přístup se mi líbí, protože ono často platí, o co si neřeknete, to NEDOSTANETE! No a co se v mládí naučíš... :)

Jak na první polibek vzpomínáte vy? Jaké byly vaše dojmy, pocity a jaké jsou vzpomínky teď? Líbilo se vám to vůbec nebo jste si v tu chvíli říkala, tak tohle už nikdy! Kde se to stalo?

Vynechme ty první dětské polibky...

Napište mi na redakce@zena-in.cz.

Nejmilejší příspěvek odměním pěkným balíčkem profesionální vlasové kosmetiky Goldwell v hodnotě 1000 Kč! Máte se na co těšit. Tak se rozvzpomínejte a napište mi váš zážitek, ať byl jakýkoliv!

Těším se!

Reklama