Milá redakce, milé čtenářky! Zdá se mi to až neuvěřitelné, ale dovolená je pro mě deno-denní záležitostí, takže jak se to podepsalo na tom, co čtu?

Čtu knihy pro děti - pohádky, říkadla, rozpočítadla. Čtu knihy pro rodiče - s tipy, jak zabavit děti, s tipy na výlety. Čtu knihy populárně naučné i beletrii. 

Nicméně, i když se k čtení dostanu, kniha mi vydrží na dlouho.

Taky bych měla číst nějaké odborné články a učebnice, mám totiž odložené postgraduální studium. Ale k této kategorii jsem se nedostala přes rok.

Jak jste možná již vytušili, moje čtení je ovlivněno rodičovskou dovolenou. Nicméně pro Vás, co vyrážíte na dovolenou v pravém slova smyslu doporučuji knihu, o které jsem tu psala již před pěti lety.

TADY

Krásnou dovolenou ať s dobrou knihou či bez bez, ovšem především naplněnou odpočinkem a pěknými zážitky přeje
bokul

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Knihu jsem četla někdy v zimě. Také mohu doporučit! Míša

Pište co čtete, nebo jste četli či se chystáte číst. Doporučte knihu na kterou nezapomenete. Svěřte se na redakce@zena-in.cz

Vítězný e-mail získá jak jinak než knihy.

Snad vítězi udělá radost zajímavý román „Zavržený“ od Beccy Fitzpatrick, strhující příběh Revy Mann „Rabínova dcera“ a kniha Joanne Fedler „Srdce na háčku“, kterou vřele doporučuji, protože autorka umí podat čtivě a poměrně vtipně i problematické věci.

Reklama