V současném sychravém počasí za každým rohem číhá riziko chřipky a nachlazení. Svůj vlastní recept na to, jak se chřipce vyhnout, nebo jí alespoň úspěšně a rychle vyléčit má snad každý. Ale téměř ve všech se opakuje stejná rada. Je třeba ležet v klidu, v teple a hodně pít. Měli bychom vypít alespoň 2,5l tekutin denně. Hlavně čaje. Připomenout si teplejší dny a zároveň bojovat s nachlazením můžete pomocí chuti a vůně pravého ovoce v čajích Pickwick z řady Fruit Garden.¨

Pickwick

Čaje Pickwick Fruit Garden, které nabízí 16 různých ovocných příchutí, vám mohou zvednout náladu nejen při nachlazení, ale i ve všední dny. Podle chuti si vyberete ovoce, které je vyobrazené na krabičce a jeho kousky jsou i uvnitř v sáčcích. Například zcela nová směs Pickwick Lesní ovoce, která nabízí chuť sladkých ostružin a lesních jahod se zralými borůvkami, ukrývá kousek lesa v každém balení a tím připomíná poklidnou letní procházku.

Lesní ovoce je navíc nejoblíbenější ovocnou příchutí na českém trhu.

Nenechte si tedy zkazit náladu začínajícím nachlazením a podpořte svou imunitu dostatečným příjmem vhodných tekutin, nejlépe vynikajících čajů Pickwick.

Čaje Pickwick Fruit Garden najdete v běžné maloobchodní síti za doporučenou cenu 41,90 Kč.

Reklama