profimedia-0533446105.jpg

Foto: Profimedia

Pamela Anderson už 25 let bojuje za lidská práva, práva zvířat a také za ochranu naší planety. Právě to bylo důvodem, proč se ji značka Ashoka Paris rozhodla oslovit pro kampaň na veganskou kabelku. A ze stejného důvodu také známá herečka a modelka s kampaní souhlasila. Už roky se totiž snaží bojovat za výrobu módních předmětů, které jsou dle jejích slov vyrobeny „bez krutosti“.
 
Kabelky, které Pamela Anderson nafotila a společně s designérem Davidem Mateem i navrhla, obsahují veganské materiály. Místo zvířecí kůže byla na výrobu použita kůže jablečná. Vnitřní podšívka je vyrobena z recyklovaných plastových lahví. Kabelka je k dispozici ve dvou variantách, každá z nich pak ve čtyřech barevných provedeních. Část z prodeje kabelek půjde na nadaci Pamela Anderson Foundation.
 
Společnost Ashoka Paris vyrábí špičkové etické a ekologicky odpovědné veganské kožené zboží z inovativních materiálů, které nejsou živočišného původu. Jejich rozsáhlá kolekce kromě kabelek zahrnuje batohy, nákupní tašky, peněženky, opasky a další kožené zboží pro muže i ženy.

profimedia-0533446095.jpgFoto: Profimedia

profimedia-0533444729.jpgFoto: Profimedia

Reklama