Vážení,
vyhlašuju bojkot zimy! Když to ta příroda nezvládá, je nutné abychom se toho chopili my, lidé. Po krátkém zamyšlení nad efektivní realizací navrhuju následující:

Ti z vás, kteří mají "ptačí" příjmení, popř. jména (např. Kavková, Špačková, Vrabec, Jiříček a Jiřička...) vylezou na nejbližší strom a začnou šveholit, švitořit a štěbetat, a jelikož simulujeme jaro, tak se samozřejmě za účelem rozmnožování u toho musí tvářit vilně, dámy poodhalí výstřihy, pánové načechrají chocholy, je povoleno stavět hnízda... (přirozeně: Vrána,Vránová, Havran, Havranová, Vraný a podobná havěť zavřou zobáky a odtáhnou na sever, třeba lyžovat, to je mi jedno).

Kolegové Suchý, Suchánek, Sušák, Vysušil a jim podobní poberou lopaty, smetáky, vysavače, hadry a fény a začnou odstraňovat sníh a vlhkost, pomůže jim např. Teplý, Teplá.

Ti z vás, kteří disponují příjmením typu - Louka, Fiala, či jmény typu Květa, Jiřina, a ojedinělí jedinci jak Petr Klíč, Dubská apod. se výrazně oblečou a nalíčí a na místech již ošetřených pány Suchým a spol. zahrabou
své bosé nohy po kotníky do země, vztyčí paže směrem k nebi a budou se nadále tvářit blaženě, hulení se povoluje.

Ježek, Kuře, Zajíc, Králík - vylézt z brlohů, odblešit a rozmnožovat.

Ostatní, s nepoužitelnými jmény jako Nykodýmová, Joura, Šilhavá,... se lehce oblečou a za tance Volání jara začnou zpívat píseň s jarní nebo letní tematikou (Léto - I. Bartošová, Léto je léto (son of Jamaica) - Helena  Vondráčková, atp.), choreografie je individuální, zakázány jsou pohyby připomínající sníh, sněžení, vánoční stromek, lyžování, let na lyžích, soba a podobné symboly zimy; počet opakování nejméně 5x denně;

Pány a dámy Mrázek, Mráz, Studený, Studená, Zima, Zíma, Zímová, Jeseník a jim podobné... je bohužel nutné obětovat...


Se zimou pryč, jaro sem!
Reklama