Obáváte se se stoupajícím věkem toho, že na vás bude vidět každá vráska? Přestaňte se omezovat a strachovat. Nová péče o pleť Avon Nutra Effects založená na aktivních výtažcích ze semínek chia a dalších semínek důležitých pro zdraví a krásu pleti přichází s řadou, která bude bojovat s příznaky stárnutí za vás!

Oslavila už jste 35. narozeniny, ale místo toho, abyste si užívala narozeninovou oslavu, pozorujete svou tvář Avonv zrcadle. Zapomeňte na zkoumání každé vrásky a bavte se. Od teď stačí, když budete pravidelně používat Denní krém s obnovujícím účinkem SPF 20 z fialové řady Nutra Effects. Při pravidelném nanášení se omezí první projevy stárnutí pleti jako jemné linky a vrásky na minimum, pleť bude hydratovaná, vyživená a udrží si celkově mladistvý vzhled. Složení fialové řady Nutra Effects totiž obsahuje aktivní komplex s výtažky z granátového jablka a antioxidanty, které bojují s volnými radikály a zpomalují tak proces stárnutí pleti. Další látky obsažené v obnovující řadě podporují produkci kolagenu a elastinu a účinně tak pleťové buňky chrání.Oslavila už jste 35. narozeniny, ale místo toho, abyste si užívala narozeninovou oslavu, pozorujete svou tvář v zrcadleů? Zapomeňte na zkoumání každé vrásky a bavte se.

AvonPokud chcete dosáhnout maximálního efektu, pořiďte si k dennímu krému ještě Noční krém s obnovujícím účinkem. Ten nanášejte každý večer na vyčištěnou pleť. Během toho, kdy vy budete spát, tento zázrak bude pracovat. Noční krém se postará o to, aby pokožka vaší tváře byla pevnější, vyživená, pružná a hydratovaná.

Více informací najdete na www.avon.cz.

Reklama