Ahoj holky!
Dělám si řidičák. Už mi chybí jenom dvě jízdy a půjdu ke zkouškám. Normálně se mi zdá, že mi to v autě docela jde. Problém je ale v tom, že na mě jedna instruktorka pořád za každou maličkost ječí jak pominutá.

Už když jsme k ní jako malý děti chodily na dopravní hřiště kvůli bezpečnosti provozu, šíleně jsme se jí bály. Když na mě zakřičí, úplně znervózním a pak už se neumím ani rozjet. A už to jede! „Mně občas připadá, jak kdyby to byla vaše třetí jízda… no jo, teď jedu já a jesi mi tam někdo vletí, tak mě to nezajímá… já doufam, že vy ten řidičák nikdy neuděláte, protože potkat vás na silnici, tak se bojim o svůj život…“ a další a další.

A já potom fakt ztrácím nad řízením kontrolu.. Tímhle jsem si v sobě vypěstovala nervozitu při řízení a mám strach, že při závěrečný zkoušce budu šíleně vynervovaná a nemám šanci to udělat.

Nemáte nějakej nápad, jak se uklidnit? Slyšela jsem o tom, že někdo si na to bral antidepresiva, ale bojím se, že bych zase byla úplně v pohodě a ani na stopce nezastavila :0)))

Budu vděčná za každou malou radu.
                                                                                                                                          kemy

 


Neboj se, když to neuděláš napoprvé, uděláš to napodruhé.  A taky v autě s tebou při zkouškách nebude učitelka, ale pan policajt a ti nejsou vždy psi...

Reklama