Evropská unie sjednocuje všechno možné. Také velikost prezervativů. Už roku 1996 Brusel odkýval normu EN 600 standardní pánské ochrany, jíž by měli respektovat výrobci všech zemí do EU začleněných. Leč, jak ukázala praxe posledních let, standardní postup EU stanovící standardní kondomy počítá se standardními penisy.
Ty však Evropanům sjednotit nelze. Ze studie největšího německého výrobce ochranných pomůcek Condomi například vyplývá, že Němcům jsou - vzhledem k jejich "skromnějšímu vybavení" než jakým disponují třeba Španělé či Portugalci - velké! Proti EN 600 by prý měly být alespoň o 3,5 milimetrů užší, aby pánům z jejich ozdob nesklouzávaly.
Nevím, zda podobný výzkum prováděla Česká republika. S ohledem na naši loajalitu vůči EU je však docela možné, že i kdyby se naši pánové ocitli v podobné situaci jako Němci, bude jim - namísto interpelace v Bruselu - doporučena metoda čínského lékaře Lu Yi. Ten tvrdí, že "častým používáním lze penis zvětšit třeba až o 2 centimetry." Prý k tomu stačí každodenní masturbace 20 - 30 minut, která je účinnější než obyčejná soulož. Mimořádnou úspěšnost pak prý zaručí masáž údu jedním směrem od kořene k žaludu a nikoliv přetahováním předkožky nahoru dolů, nahoru dolů, jak se to dělá nejčastěji...